Šeimos kredito unija ir toliau skatins jaunų žmonių verslumą

2019 10 11 Aktualijos 2019 10 11

Naujai besikuriančių verslų skatinimas ir pagalba, plėtojant verslą – tokių tikslų nuosekliai dirbdama siekia Šeimos kredito unija. Kad įgyvendintų keliamus tikslus, unija jau ketvirtus metus dalyvauja Vilniaus universiteto Verslo mokyklos organizuojamoje iniciatyvoje „Versli šeima 2019“, kasmet suvienijančioje esamus ir būsimus šeimos verslų kūrėjus ir dalyvius. Šiemet iniciatyvą užbaigė šventinis renginys, kuriame nominuoti ir apdovanoti trys šeimos verslai.

Type of infection (as qualified in the INDICATIONS AND USAGE section of this labeling) Daily Maximum Dose Dose and Frequency ADULTS (12 years of age and older): Acute Bacterial Exacerbations of Chronic Bronchitis due to H. There are a few different types of topicals for eczema. Blenrep and birth control It isn’t safe to take Blenrep during pregnancy www.farmaciaonlinesinreceta.org. How long to take it Keep taking FELDENE every day until your doctor tells you to stop.

„Vilniaus universiteto Verslo mokyklos organizuojamuose renginiuose dalyvaujame nuo pat iniciatyvos pradžios. Pastebime, kad jaunoji šalies karta kur kas pozityviau nei vyresnieji žiūri į verslą ir verslumą, jų neslegia lyčių ar verslo srity esantys stereotipai – jaunimas drąsiai kuria verslus, nes tiki jų pridėtine verte. Atliepdami rinkos poreikius, skatiname jaunus žmones įgyvendinti turimas idėjas ir plėtoti nuosavą verslą. Tikimės, kad mūsų įdirbis ir konsultacijos padės priimti teisingą finansinį sprendimą bei užtikrins geresnę ateitį“, – teigia Šeimos kredito unijos valdybos narys Taurimas Valys.

Šiemet iniciatyvos sumanytojai aplankė tris Lietuvos miestus. Verslo pusryčių metu dalyviai turėjo išskirtines sąlygas užduoti rūpimus klausimus Ekonomikos ir inovacijų ministrui Virginijui Sinkevičiui, taip pat buvo diskutuojama apie šeimos verslus ir jų perspektyvas Lietuvoje, finansavimo šaltinius ir pokyčius, laukiančius verslo ateityje.

„Projektą sugalvojome dėl vienos paprastos priežasties. 2016 metais, pasikalbėję su studentais supratome, kad beveik trečdalis jų yra atėję iš šeimos verslų. Kaip, beje, ir aš pati,“ – sakė Verslo mokyklos vadovė Birutė Miškinienė.

Rudens pradžioje buvo paskeltas konkursas, kuriame galėjo dalyvauti bet kuri, savo sėkmės istoriją kurianti šeimos įmonė. Buvo iškeltos tik kelios sąlygos: atsiųsti nuotrauką, kurios tema „1 sekundė mūsų šeimos verslo“ ir papasakoti apie įsimintiniausią  savojo verslo patirtį. Daugiausiai patiktukų surinkę trys šeimos verslai buvo pakviesti į „Versli šeima 2019“ šventinę vakarienę. 

Kiekvienais metais konferencija vyksta vis naujame mieste, kad kuo daugiau šeimos verslų turėtų galimybę atvykti ir sužinoti daug aktualios informacijos ir pabendrauti. Tikimasi, kad bendravimas renginių metu, dalijimasis patirtimi, įsiklausymas į šeimų verslų istorijas bei praktinius ekspertų patarimus, prisideda prie Lietuvos šeimos verslų bendruomenės kūrimo, padeda užmegzti kontaktus ir kuria bendrą jausmą, kad šeimos verslai šalyje stiprės, o tokių iniciatyvų šalyje tik daugės.

Pirmasis „Versli Šeima 2016“ renginys vyko Vilniuje, „Versli šeima 2017“ dalyviai susibūrė Birštone, „Versli Šeima 2018“ renginys įvyko Kaune. Bendradarbiaujant su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir Lietuvos šeimos verslų asociacija, dalyvaujant miestų ir rajonų merams bei vicemerams, partneriams (UAB „Investicijų ir verslo garantijos“, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, Lietuvos verslo paramos agentūra), šiemet renginiai vyko Alytuje, Utenoje ir Šiauliuose, baigiamasis šventinis renginys įvyko Vilniuje.

Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right