fbpx
x

Paieška

Tapti nariu

Palūkanų skaičiuoklė

main

Nemėgstate užsiimti ilgais finansiniais skaičiavimais? Pasinaudoję paprastai ir patogiai naudojama Šeimos Kredito Unijos palūkanų skaičiuokle galėsite matyti, kaip kinta palūkanų normos priklausomai nuo sutarties laikotarpio, pradinio įnašo bei kitų sąlygų. Vertiname stabilumą, profesionalumą bei efektyvų pinigų įdarbinimą, todėl kviečiame atrasti jums tinkamiausią paskolos bei taupymo būdą kartu su ilgametę patirtį sukaupusiais šios srities specialistais.

Vartojimo paskola

Kai pinigų reikia skubiai ar tiesiog pritrūko – Šeimos Kredito Unijos internetinėje svetainėje esanti vartojimo paskolos skaičiuoklė padės tiksliai sužinoti reikiamas sumas ir kitą aktualią informaciją.

Rinktis paskolą
back-img
back-img

Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu

Paskola su turto įkeitimu (užstatu) – tai patogi ir greita finansavimo forma, leidžianti be didelių formalumų įvairiems poreikiams gauti didesnį ir pigesnį finansavimą nei vartojimo paskola. Paskola su turto įkeitimu skirta didesnės vertės pirkiniams, patogesnei buičiai, verslui, kelionėms, studijoms, medicininėms ir kt. paslaugoms.

Rinktis paskolą

Paskola automobiliui

Pritrūkus ar nespėjus sutaupyti išsvajotam automobiliui išties patogu pasinaudoti automobilio paskolos skaičiuokle, kuri padės jums nusistatyti tikslius finansavimo terminus ir sužinoti kainas, palūkanas bei kitą aktualią informaciją.

Rinktis paskolą
back-img
back-img

Refinansavimas

Šeimos kredito unijos refinansavimo paskola skirta padengti kitų kredito įstaigų paskolas, sujungiant jas į vieną. Taip pat, jei yra poreikis, galima pasiskolinti papildomai bei pratęsti grąžinimo terminą. Refinansuojame bankų, tarpusavio skolinimo platformų, kitų kredito unijų, greito kredito bendrovių ir įvairių kitų vartojimo kredito davėjų paskolas.

Rinktis paskolą

Būsto paskola

Šeimos Kredito Unijos būsto paskolos skaičiuoklė padės jums nusistatyti tikslus, terminus ir sužinoti visas reikiamas sumas. Pasinaudoję šiuo patogiu įrankiu sužinosite, kokiam laikotarpiui ir kokiomis sąlygomis pasiskolinti būtų sumanu, o žinodami šiuos niuansus paskolą patogiai pritaikysite kiekvienam savo poreikiui.

Rinktis paskolą
back-img
back-img

Paskola būsto remontui

Paskola būsto remontui skirta turimo nekilnojamo turto įrengimui, rekonstrukcijai ar atnaujinimui. Paskolos būsto remontui paraišką galite pateikti internetu.

Rinktis paskolą

Paskola namo statybai

Būsto paskola skirta gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto įsigijimui, būsto statymui, rekonstravimui ar renovacijai. Paskola gali būti panaudota būsto pirkimui iš varžytinių.

Rinktis paskolą
back-img
back-img

Paskolos dirbantiems užsienyje

Dirbate ir/ar gyvenate užsienyje ir norite įsigyti būstą Lietuvoje? Suteiksime paskolą su nekilnojamo turto įkeitimu būsto pirkimui geromis sąlygomis. Galėsite nemokamai dengti paskolą papildomomis įmokomis, o paskolos metinės palūkanos sudarys apie 5%.

Rinktis paskolą

Aktualijos

Daugiau keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Reikia pagalbos?

Jei turite klausimų ar kyla neaiškumų - kreipkitės. Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti.

  Sutinku, kad mano duomenys būtų naudojami rinkodaros tikslais.
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.