fbpx
x

Paieška

Tapti nariu

Indėliai

main

Norite siekti naujų aukštumų, o gal mąstote apie investavimą? Turite tikslų, tad norite saugiai, lengvai ir patikimai taupyti? Galbūt laukiate šeimos pagausėjimo ir nedelsiant norite pradėti kaupti lėšas savarankiškam atžalos gyvenimui? Šeimos Kredito Unija padės jums bet kuriuo atveju: siūlome terminuotą, taupomąjį ir vaiko taupomąjį indėlį, užtikrinančius saugumą, paprastumą, skaidrumą ir galimybę uždirbti didesnes palūkanas nei banke – vertiname stabilumą, profesionalumą, greitį, tad pasirinkę mus visuomet tiksliai žinosite, kokią sumą ir kada gausite. Be to, nemėgstantys intensyviai skaičiuoti ir sukti galvos dėl numatomos palūkanų sumos, gali nesibaiminti – pasinaudoję mūsų indėlių skaičiuokle tiksliai žinosite sumas ir procentus. Bet kokiu atveju, indėliai – naudingas ir patikimas būdas taupyti ar didinti laisvas lėšas. Mūsų svetainėje taip pat rasite informacijos apie sąskaitas palūkanas, kaip pasirašyti sutartis tiek naujiems, tiek esamiems klientams, o kilus klausimų visada galite pasižvalgyti dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje – galbūt čia rasite atsakymą į rūpimą klausimą. Šeimos Kredito Unija – patogios finansinės paslaugos už sąžiningą kainą.

Terminuotas indėlis

Šį indėlį galima apibūdinti kaip tam tikros sumos laikymą banke pasirinktam laikotarpiui su galimybe didinti pajamas banko mokamomis palūkanomis, kurių dydis ir mokėjimo periodiškumas nustatomi indėlio padėjimo dieną. Tai puikus variantas tiems, kurie iki šiol prisibijojo investuoti, tačiau norėtų pradėti. Tai, kad nustatytą sumą galima įnešti itin trumpiems laikotarpiams (pavyzdžiui, vienam ar porai mėnesių), dar labiau skatina pabandyti ir užsitikrinti geresnę ateitį bei finansinę situaciją. Atminkite, kad investuodami ilgesniam laikotarpiui, gausite didesnes palūkanas, tad nusistatykite jums tinkamiausią variantą ir pradėkite.

Daugiau
back-img
back-img

Kaupiamasis indėlis

Šiandien, kaip ir visai laikais, taupyti yra ir naudinga, ir pravartu, tad svarbu rasti tinkamą ir patogų būdą tai daryti. Šiuo atveju, puikiai pasitarnaus taupomasis indėlis – saugi ir patogi priemonė laikyti tiek šeimos, tiek nuosavoms santaupoms – palūkanos priskaičiuojamos kas mėnesį nuo kintamos indėlio sąskaitos sumos, o jų norma nekinta visą sutarties laikotarpį. Svarbu atidžiai pagalvoti, kokiam laikotarpiui norite taupyti, mat daliniu pinigų išėmimu galite naudotis dukart per mėnesį ir išgryninti maksimaliai 90 proc. indėlio sumos. Taigi, jei mąstote apie tolygų ir paprastą pinigų taupymo būdą, pagalvokite apie taupomąjį indėlį.

Daugiau

Vaiko taupomasis indėlis

Ne paslaptis, kad kiekvienas trokštame savo atžaloms geriausio. Šiame pasaulyje kone viskam reikia pinigų, tad dažnai pasvajojame, kad mūsų vaikai turėtų kuo lengvesnį startą gyvenime. Vienas būdų tai užtikrinti – vaiko taupomasis indėlis. Kaupti galite iki pat vaiko pilnametystės, nustatytas palūkanų skaičius priskaičiuojamas kas mėnesį nuo kintamos indėlio sąskaitos sumos, o jų norma nekintą visą sutarties laikotarpį. Negana to, sumą galima bet kada pildyti grynaisiais ar bankiniu pavedimu. Taigi, vaiko taupomasis indėlis taps saugia ir patikima vieta jūsų atžalos startui į gyvenimą.

Daugiau
back-img
back-img

Sąskaitos palūkanos

Sąskaitos palūkanos suteikia galimybę gauti palūkanas už sąskaitoje laikomas pinigines lėšas visiškai neapribojant pinigų naudojimo. Sudarius palūkanų už einamosios sąskaitos likutį sutartį išties paprasta įdarbinti nenaudojamas lėšas – jos saugiai liks sąskaitoje, o jūs gausite papildomo pelno. Metinės 0,5 proc. palūkanos priskaičiuojamos kas mėnesį nuo einamosios sąskaitos likučio, viršijančio 100 000 EUR. Sąskaitų palūkanų paslauga teikiama tik verslo subjektams – įmonėms ir komercinę veiklą vykdantiems fiziniams asmenims. Lanksčios sąlygos ir verslui palankūs pasiūlymai padės įdarbinti visas lėšas sumaniai ir inovatyviai.

Daugiau

Indėlis gali būti:

images

Terminuotas indėlis

PLAČIAU
images

Kaupiamasis indėlis

PLAČIAU
images

Vaiko indėlis

PLAČIAU
images

Sąskaitos palūkanos

PLAČIAU

Kaip tapti unijos nariu ir pasirašyti indėlio sutartį

Atvykite į unija
Atvykite į unija

Atvykus į uniją, pasirašykite prašymus įstoti į unijos narius ir įneškite pajų (30€).

Per savitarnos sistemą
Per savitarnos sistemą

Nuotolinės savitarnos sistemoje užpildykite anketą, įsigykite pajų ir nustatykite savo tapatybę nuotoliniu būdu.

Pildyti formą

Nuotoliniu būdu susiekus su unija
Nuotoliniu būdu susiekus su unija

Susisiekite su mumis 8 (5) 2138063 arba info@unija.lt

Prisijunkite prie i-Unija
Prisijunkite prie i-Unija
Pasirinkite meniu punktą 
Sąskaitos → Terminuotieji indėliai → Sudaryti sutartį.
Prisijungti prie I-UNIJA
Įveskite duomenis
Įveskite duomenis
Duomenų lange nurodykite šią informaciją:
• palūkanų išmokėjimo būdą
• indėlio trukmę
• indėlio sumą
Sudarykite sutartį
Sudarykite sutartį
Suvedus reikiamus duomenis, spauskite „Tęsti“. Jums bus pateikta terminuotojo indėlio sutartis. Patikrinę, ar visi suvesti duomenys teisingi, spauskite „Sudaryti sutartį“.

Dažniausi klausimai

DUK

Daugiau keyboard_arrow_right
Išskiriami dviejų rūšių pajai – pagrindinis ir papildomas. Pagrindinis pajus yra privalomas stojant į uniją, jo minimalus  dydis yra 30 Eur. Papildomasis pajus paprastai yra susijęs su kreditavimu. Unijos savo nuožiūra gali nusistatyti skirtingas papildomo pajaus išpirkimo taisykles. Svarbu žinoti, kad pajus nėra indėlis, todėl pajui netaikomas indėlių draudimas. Pajų grąžinimo taisyklės:
 1. Pagrindiniai pajai grąžinami tik pasibaigus unijų finansiniams metams ir įvertinus unijos patirtus nuostolius.
 2. Papildomi pajai. Pastarųjų grąžinimo taisyklės nustatomos kiekvienos unijos individualiai.
Ar atsakymas naudingas? Naudingas thumb_up_alt Nenaudingas thumb_down_alt
 • Kredito unijos nariai gali naudotis visomis kredito unijos paslaugomis. Taip pat nariai turi teisę balsuoti visuotiniuose kredito unijos narių susirinkimuose ir taip dalyvauti kredito unijos valdyme. Dalyvavimas kredito unijos valdyme yra nario teisė, bet ne pareiga.
 • Bendrai, kredito unijos nariai neprisiima jokios rizikos, susijusios su kredito unijos veikla. Tačiau svarbu žinoti, kad kredito unijos veiklos nesėkmės atveju nariai rizikuoja prarasti turimus pajus.
Ar atsakymas naudingas? Naudingas thumb_up_alt Nenaudingas thumb_down_alt
Kredito unijos fiziniais nariais gali būti pilnametystės sulaukę asmenys, kurie gyvena, dirba arba mokosi Vilniaus miesto, Vilniaus rajono arba Trakų rajono savivaldybėse. Kredito unijos asocijuotais nariais gali būti Lietuvos Respublikoje įregistruoti ir Lietuvos Respublikos Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje ir su šia savivaldybe besiribojančių kitų savivaldybių teritorijose buveinę turintys juridiniai asmenys. Norint tapti nariu, reikia užpildyti prašymą ir sumokėti minimalų pajinį įnašą – 30 Eurų.
Ar atsakymas naudingas? Naudingas thumb_up_alt Nenaudingas thumb_down_alt
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Aktualijos

Daugiau keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Klientų atsiliepimai

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Reikia pagalbos?

Jei turite klausimų ar kyla neaiškumų - kreipkitės. Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti.

  Sutinku, kad mano duomenys būtų naudojami rinkodaros tikslais.

  Nenorite laukti? Susisiekite dabar.

  Justina Latvėnaitė
  Taupymo produktų konsultantė
  +370 5 213 8063 info@unija.lt
  Visi Kontaktai keyboard_arrow_right