Šeimos kredito unija

Ulonų g. 5, Vilnius 08240

(II laiptinė, 3 aukštas)

+370 5 213 8063

info@unija.lt

Privačių klientų kreditavimas

Asta Ramanauskienė
Paskolų vadybininkė
+370 (677) 853-95 asta@unija.lt
Morta Burdilauskaitė
Paskolų vadybininkė
+370 (653) 535-88 morta@unija.lt
Jadvyga Šarūnė Šapranauskaitė
Paskolų vadybininkė
+370 (633) 114-50 sarune@unija.lt
Jolita Valaitienė
Projektų vadovė
+370 (636) 545-44 jolita@unija.lt
Lukas Sarachanovas
Projektų vadovas ir paskolų komiteto pirmininkas
+370 (609) 759-15 lukas@unija.lt
Justas Markevičius
Projektų vadovas ir paskolų komiteto narys
+370 (640) 763-64 justas@unija.lt

Verslo klientų kreditavimas

Rima Liesytė-Karalienė
Verslo paskolų vadybininkė
+370 (641) 179-13 rima@unija.lt
Paulius Didžiulis
Verslo plėtros vadovas
+370 (677) 905-72 paulius@unija.lt
Lilija Karpavičienė
Verslo klientų asistentė
+370 (689) 523-98 lilija@unija.lt
Kristina Gylytė - Bagdonavičienė
Kreditų rizikos specialistė
kristina@unija.lt
Justas Markevičius
Projektų vadovas ir paskolų komiteto narys
+370 (640) 763-64 justas@unija.lt

Indėliai, sąskaitos ir mokėjimai

Justina Latvėnaitė
Taupymo produktų konsultantė
+370 5 213 8063 info@unija.lt

Administracija

Raimonda Dumbravienė
Vyr. buhalterė
buhalterija@unija.lt
Lukas Levickas
Teisininkas
+370 (636) 252-51 teisininkas@unija.lt
Eglė Palukaitienė
Rizikų vertinimo specialistė
egle@unija.lt
Justas Sakavičius
Pinigų plovimo prevencijos kontrolierius
justas.sakavicius@gmail.com
Žygimantas Valys
Administracijos vadovas ir valdybos pirmininkas
+370 609 75 913 zygimantas@unija.lt
Rima Čižienė
Vidaus audito tarnybos vadovė
r.ciziene@unija.lt

Rinkodara ir komunikacija

Indrė Jancaitė-Žyvatkauskė
Komunikacijos ir rinkodaros projektų vadovė
indre@unija.lt

Rekvizitai

Šeimos kredito unija

Teisinė forma: kooperatinė bendrovė (kooperatyvas)

Juridinio asmens kodas: 302826202

Buveinės adresas: Ulonų g. 5, Vilnius 08240

Atsiskaitomoji sąskaita

Lietuvos centrinė kredito unija (gavėjo kredito įstaiga)

A/S LT71 5010 0000 1400 1496