Šeimos kredito unija

Ulonų g. 5, Vilnius 08240

(II laiptinė, 3 aukštas)

+370 5 213 8063

info@unija.lt

Privačių klientų kreditavimas

Morta Burdilauskaitė
Paskolų vadybininkė
+370 (653) 535-88 morta@unija.lt
Povilas Gylys
Paskolų vadybininkas
+370 (633) 114-50 povilas@unija.lt
Linas Puišys
Paskolų vadybininkas
+370 (640) 734-75 linas@unija.lt
Lukas Sarachanovas
Paskolų vadybininkas
+370 (609) 759-15 lukas@unija.lt
Justas Markevičius
Paskolų vadybininkas
+370 (640) 763-64 justas@unija.lt

Verslo klientų kreditavimas

Dovilė Bertulytė
Verslo paskolų vadybininkė
+370 (636) 545-44 dovile@unija.lt
Rima Liesytė-Karalienė
Verslo paskolų vadybininkė
+370 (641) 179-13 Rima@unija.lt

Indėliai, sąskaitos ir mokėjimai

Justina Latvėnaitė
Taupymo produktų konsultantė
+370 5 213 8063 info@unija.lt

Administracija

Raimonda Dumbravienė
Vyr. buhalterė
buhalterija@unija.lt
Lukas Levickas
Teisininkas
+370 (636) 252-51 teisininkas@unija.lt
Eglė Palukaitienė
Rizikų vertinimo specialistė
info@unija.lt
Justas Sakavičius
Pinigų plovimo prevencijos kontrolierius
justas.s@unija.lt
Žygimantas Valys
Administracijos vadovas ir valdybos pirmininkas
+370 609 75 913 zygimantas@unija.lt

Rekvizitai

Šeimos kredito unija

Teisinė forma: kooperatinė bendrovė (kooperatyvas)

Juridinio asmens kodas: 302826202

Buveinės adresas: Ulonų g. 5, Vilnius 08240

Atsiskaitomoji sąskaita

Lietuvos centrinė kredito unija (gavėjo kredito įstaiga)

A/S LT82 5010 0000 1400 1395