×
Ulonų g. 5, Vilnius 08240 (II laiptinė, 3 aukštas) Darbo laikas: I-V 9:00 – 17:00
×

Kontaktai

Šeimos kredito unija

Ulonų g. 5, Vilnius 08240
(II laiptinė, 3 aukštas)

+370 5 213 8063

seimoskreditounija

Darbo laikas:
I-V 9:00 – 17:00

Mūsų komanda

Administracija

Žygimantas Valys
Žygimantas ValysValdybos pirmininkas, administracijos vadovas+370 609 75 913zygimantas@unija.lt
Lukas Levickas
Lukas LevickasTeisininkas+370 636 25251teisininkas@unija.lt
raimonda dumbraviene
Raimonda DumbravienėVyr. buhalterė+370 5 213 8063buhalterija@unija.lt

Klientų aptarnavimas

Lukas Sarachanovas
Lukas SarachanovasPaskolų vadybininkas+370 609 75 915lukas@unija.lt
Egle
Eglė PalukaitienėTaupymo produktų konsultantė+370 521 380 63info@unija.lt
Linas Puisys
Linas PuišysPaskolų vadybininkas+370 640 73475linas@unija.lt
Justas Markevičius
Justas MarkevičiusPaskolų vadybininkas+370 640 763 64justas@unija.lt
Kristina Gylyte-Bagdonaviciene
Kristina Gylytė-BagdonavičienėVerslo paskolų vadybininkė+370 636 54544kristina@unija.lt
Morta Burdiliauskaite
Morta BurdiliauskaitėPaskolų vadybininkė+370 653 53588morta@unija.lt
Agne Zukauskaite
Agnė ŽukauskaitėTaupymo produktų konsultantė+370 5 213 8063info@unija.lt
Povilas Gylys
Povilas GylysPaskolų vadybininkas+370 633 11450povilas@unija.lt
Rekvizitai

ŠEIMOS KREDITO UNIJA

Teisinė forma: kooperatinė bendrovė (kooperatyvas)

Juridinio asmens kodas: 302826202

Buveinės adresas: Ulonų g. 5, Vilnius 08240

Atsiskaitomoji sąskaita:

Lietuvos centrinė kredito unija (gavėjo kredito įstaiga)

A/S LT82 5010 0000 1400 1395

Registracija konsultacijai
Jūsų duomenys:
Susitikimo data:
Susitikimo laikas:
Susitikimo tikslas:
Registracija konsultacijai