fbpx
x

Paieška

Tapti nariu

Indėlių palūkanos

Indėlių palūkanos yra suma, kurią kredito unija moka žmogui už padėtus indėlius. Daugeliui žinoma taisyklė – kuo indėlio trukmė ilgesnė, tuo didesnės palūkanos išmokamos. Be to, ši suma priklauso ir nuo paties indėlio dydžio – kuo jis didesnis, tuo labiau išauga ir pačios palūkanos.
Susipažinkite su Šeimos Kredito Unijos taikomomis indėlių palūkanų normomis, kurios padės apsispręsti, kurio tipo indėlis geriausiai atitiktų jūsų lūkesčius bei padėtų efektyviai sutaupyti numatytam tikslui.

Palūkanų normų lentelė

1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. 9 mėn. 12 mėn. 18 mėn. 24 mėn. 36 mėn. 48 mėn. 60 mėn.
0,4% 0,4% 4,1% 4,2 % 4,3% 4,5% 4,5% 4,5% 4.5% 4,5%

*Senjorams taikomas terminuotų indėlių palūkanų normos priedas – 0,1%

**Kai palūkanos už terminuotą indėlį išmokamos kas mėnesį, palūkanų norma mažinama 0,1%

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.