Renginyje „Virsmo inovacijos: kaip auginti lietuvišką „unicorn“?“ – Šeimos kredito unijos atstovai

2019 11 20 Aktualijos 2019 11 20

Virsmo (angl. disruptive) inovacijos – rinkas, pasaulį supurtantys sprendiniai, kurie iš esmės pakeičia verslo struktūrą, sukuria naujas vertės grandines. Virsmo technologijos į rinką pritraukia naujus dalyvius, sukuria naujus verslo modelius. Lietuva yra atvira rinka, kuri adaptuojasi prie technologinio virsmo pasaulyje, tačiau susiduria su įvairiais iššūkiais.

Lapkričio 21 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre vykstančiame renginyje Šeimos kredito unijos steigėjas ir valdybos narys Taurimas Valys dalyviams papasakos apie startuolių finansavimo alternatyvas ir tendencijas.

Kaip Lietuvos verslininkai,  viešojo ir privataus sektoriaus investuotojai pasirengę adaptuotis prie virsmo technologijų pasaulyje ir šalyje? Ar įmanoma technologinį virsmą pradėti Lietuvoje? Pasaulis susižavėjęs stebi sėkmės istorijas, kuomet radikaliai inovatyvūs sprendimai keičia „žaidimo“ taisykles, tačiau kaip tokie inovatyvūs sprendimai atsiranda? Kaip jiems pavyksta prisitraukti įspūdingas investicijas ir plėtoti iš pažiūros itin rizikingas idėjas? Kaip tampama unicorn (anglišku terminu „unicorn“ vadinami startuoliai, kurių vertė siekia 1 mlrd. dolerių)?

Šiais klausimais diskutuos daug patirties inovacinės veiklos plėtros srityje turintys viešųjų institucijų atstovai, ekspertai, patirtimi ir iššūkiais dalinsis perspektyvių lietuviškų bendrovių įkūrėjai. Išgirsite investuotojų, rizikos kapitalo fondų atstovų įžvalgas ir patarimus.

Renginyje ypač laukiami smulkiojo ar vidutinio verslo atstovai turintys inovatyvių idėjų, vykdantys ar planuojantys vykdyti inovatyvią veiklą, kurie turės galimybę ne tik išgirsti ekspertų įžvalgas, bet ir užduoti rūpimus klausimus.

Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right