×
Ulonų g. 5, Vilnius 08240 (II laiptinė, 3 aukštas) Darbo laikas: I-V 9:00 – 17:00
×
Aktualijos

Norėdami jaustis finansiškai saugūs, dažnai susimąstome, kaip taupyti, kad šis procesas taptų kasdieniu įpročiu. Terminuotasis indėlis – puiki pradžia tiems, kurie siekia gyventi geriau bei turėti sukauptą nuosavų lėšų bagažą. Norėdama prisidėti prie savo narių finansinės gerovės, Šeimos kredito unija didina terminuotųjų indėlių palūkanas.

Palūkanos už terminuotuosius indėlius 

1 mėnuo0.4%
3 mėnesiai0.4%
6 mėnesiai0.5%
9 mėnesiai1%
12 mėnesių2%
15 mėnesių2.1%
18 mėnesių2.25%
24 mėnesiai2.3%
36 mėnesiai2.4%
48 mėnesiai2.5%
60 mėnesių3%

 

  • Primename, kad senjorams taikomas terminuotųjų indėlių palūkanų normos priedas – 0,1%.
  • Kai palūkanos už terminuotąjį indėlį išmokamos kas mėnesį, palūkanų norma mažinama 0,1%

 

Kokie indėlių privalumai?

Likvidumas

Padėję terminuotąjį indėlį kredito unijoje, atgausite savo pinigus su palūkanomis. Indėlio palūkanos gali būti mokamos dvejopai: termino pabaigoje arba kas mėnesį.

Saugumas

Visi indėliai iki 100 000 eurų ir ekvivalentu užsienio valiuta yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis.

Garantuota nauda

Indėliai yra vienas paprasčiausių būdų lėtai, bet užtikrintai didinti savo pajamas. Jums nereikia specialių žinių, brangiai kainuojančių mokymų ir bereikalingos rizikos. Indėlis Šeimos kredito unijoje – saugus taupymo būdas ir garantuota nauda.

 

Daugiau apie Šeimos kredito unijos taupymo produktus skaitykite čia 

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt

 

Registracija konsultacijai
Jūsų duomenys:
Susitikimo data:
Susitikimo laikas:
Susitikimo tikslas:
Registracija konsultacijai