Žaidimo taisyklės LKU kredito kortelių „Mastercard Standard“ turėtojams

2022 12 12 Visos aktualijos 2022 12 12

Lietuvos centrinė kredito unija (toliau LCKU) – pirmoji ir didžiausia centrinė unija Lietuvoje, vienijanti 45 savo nares (kredito unijas), kartu su partneriu „Mastercard“ organizuoja žaidimą LKU kredito kortelių „Mastercard Standard“ turėtojams.

Kredito kortelė „Mastercard Standard“ – tai tarptautinė mokėjimo kortelė, su kuria galima atsiskaityti tiek savomis lėšomis, tiek suteikto kredito limitu. Taip pat ši kortelė ypač patogi keliaujant: netaikomi papildomi valiutos keitimo mokesčiai, ja galima užsisakyti viešbučio kambarį ar lėktuvo bilietą bei pasinaudoti Kelionių draudimo paslauga.

Nuo 2022 m. gruodžio 9 d. iki 2023 m. sausio 9 d. (imtinai) atlikite 5 ir daugiau atsiskaitymų su savo „Mastercard Standard“ kredito kortele internetu arba fizinėse paslaugų bei prekybos vietose ir registruokitės žaidime. 2023 m. sausio 16 d. paskelbsime net 6 žaidimo laimėtojus, iš kurių 5-iems bus įteikti 200 Eur, o vienam (-ai) laimingajam (-ai) – net 500 Eur vertės dovanų kuponai poilsiui ir kūno puoselėjimo procedūroms „Vytautas Mineral SPA“ Birštone! Prizas negali būti keičiamas į kitą prizą ar grynuosius pinigus.

Žaidimo laimėtojai bus renkami atsitiktine tvarka. Su žaidimo laimėtojais bus susisiekta asmeniškai (registracijos formoje nurodytu telefonu ir elektroniniu paštu). Nepavykus susisiekti per 2 darbo dienas, žaidimo dalyvis praras teisę į žaidimo prizą, todėl atsitiktine tvarka bus renkamas kitas žaidimo laimėtojas.

Galimi prizo atsiėmimo būdai – siuntimas elektroniniu paštu ir / arba registruotu paštu. Tai ribotos trukmės pasiūlymas, galiojantis nuo 2022 m. gruodžio 9 d. iki 2023 m. sausio 9 d. Žaidimas galioja tik atsiskaitymams LKU grupės kredito unijų „Mastercard Standard“ kredito kortelėmis. Jei kortelės neturite – ją galite įsigyti savo LKU grupės kredito unijoje.

Atkreiptinas dėmesys, kad žaidime gali dalyvauti tik kredito unijų klientai, kurie yra pasirašę sutikimus dėl jų asmens duomenų tvarkymo ir tik užsiregistravę žaidime. Kiekvienas asmuo, šiose Taisyklėse numatyta tvarka, dalyvaudamas žaidime, patvirtina, kad su Taisyklėmis susipažino, sutinka su jų nuostatomis ir įsipareigoja jų laikytis.

Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right