„UNO Parks” – nuo vieno nuotykių parko iki plėtros Tolimuosiuose Rytuose ir JAV

2016 08 19 Visos aktualijos 2016 08 19

Jaukioje miško apsuptyje, netoli nuo Vilniaus miesto centro šurmulio įsikūręs nuotykių parkas „UNO Park” jau šešerius metus nepraranda populiarumo. Neįžengiamu bruzgynu buvęs miškas šiandien tapęs šeimų traukos centru – ir ne tik Vilniuje. Kiti lankytojų pamėgti įmonės parkai įsikūrę Kaune, Šiauliuose ir Druskininkuose.

Laipiojimas medžiuose įrengtomis trasomis gali būti vadinamas ir sportu, ir ekstremalia pramoga: laisvo kritimo šuoliai, skrydžiai lynais virš Neries ar Nemuno – visa tai kasdien vilioja aktyvaus poilsio mėgėjus nepriklausomai nuo amžiaus ar patirties.

„UNO Parks” įkūrėjas Marijus Krasnickas sako, kad aktyvus judėjimas gryname ore ir teigiamos emocijos yra geriausia investicija į save. „Apsilankymas nuotykių parke leidžia pažinti save, išlįsti iš kasdienybės kiauto, o kartais – atrasti naują pomėgį”, – sako M. Krasnickas.

Parko išskirtinumas

Paklaustas apie parko išskirtinumą, „UNO Parks” įkūrėjas pabrėžia, kad nuotykių parke pramogauti galima visus metus, rungčių įvairovė leidžia išmėginti savo jėgas ir vaikams, ir suaugusiems, ir itin ekstremalių pojūčių mėgėjams, o parkų aplinka puikiai tinka švęsti gimtadienius ir kitas šventes.

„Laipiojimas medžiais ir įvairiomis trasomis leidžia ne tik pajusti adrenalino jaudulį, bet suvaldyti ar įveikti baimes. Savisaugos, pasitikėjimo savimi įgūdžiai svarbūs ne tik jaunam, besiformuojančiam charakteriui, bet ir suaugusiajam”, – teigia parko įkūrėjas.

Ypač skatinami medžiuose drauge leisti laiką tėvai su vaikais bet kokiu oru. „Skatiname skandinavišką požiūrį į laisvalaikį gryname ore. Drauge laipiodami vaikai turi progą savo tėvus išvysti naujoje šviesoje, atrasti juos kaip savo herojus“, tikina M. Krasnickas. Kolektyvams paruošta komandos formavimo programa padeda įveikti bendravimo problemas, išvysti naujų savo ar kito asmeninių savybių.

Plėtra užsienyje

Per paskutiniuosius porą metų „UNO Parks” užtikrintai žengė pirmuosius žingsnius užsienio šalyse. Bendrovė jau suprojektavo ir pastatė keletą pramogų parkų Suomijoje ir JAV, ypatingą projektą įgyvendino ir NATO sporto centre Briuselyje.

M. Krasnickas teigia, kad „UNO Parks” šiuo metu sėkmingai derasi su klientais Kinijoje ir Saudo Arabijoje. Lietuvoje beveik viską, kas buvo įmanoma, nuveikusios bendrovės įkūrėjas teigia, kad vietos Rytų rinkoje tokio tipo verslui vis dar yra labai daug, o bendradarbiavimas su Europos įmonėmis yra gerai vertinamas.

screen-shot-2016-06-07-at-11-42-18-1024x676

Vienas iš finansinių „UNO Parks“ partnerių – Šeimos kredito unija

„UNO Parks” – brandus ir tarptautiniu mastu sparčiai besiplečiantis verslas. Bendrovės įkūrėjas M. Krasnickas, paklaustas, kodėl finansiniu partneriu pasirinko būtent Šeimos kredito uniją, teigė, jog tai lėmė keli veiksniai. Pirma, unijos komanda supranta sparčiai besiplečiančio verslo poreikius, todėl veikia operatyviai ir greitai. O tai šiuolaikiniam verslui, veikiančiam dinamiškoje aplinkoje, yra labai svarbu. Antra, svarbu, jog unijoje bendrauji su tais žmonėmis, kurie ne tik konsultuoja, bet ir priima sprendimus, tai leidžia rasti abiems šalims priimtinas bendradarbiavimo sąlygas.

Šeimos kredito unijos vadovas Žygimantas Valys tikina, kad bendradarbiavimas su Marijumi yra vertinga patirtis. Anot jo, „UNO Parks” steigėjas – puikus savo srities žinovas ir patyręs verslininkas, turintis aiškius tikslus ir strategiją, orientuotą į šių tikslų pasiekimą. „Kai vadovas tiksliai žino, ko siekia jo bendrovė, finansinius klausimus spręsti sekasi žymiai paprasčiau”, – pasakoja Ž. Valys.

Sėkmingas bendradarbiavimas

„Be abejo, kredito unijos ekspertams bei vadybininkams teko įsigilinti į „UNO Parks” poreikius bei suprasti sąlyginai naujo verslo kryptį, tačiau jau dabar matome, kad investicija pasiteisino”, – tikina kredito unijos vadovas.

Unijos misija – prisitaikyti prie dinamiško gyvenimo ritmo ir rasti bendrų sprendimų. Šįkart, kartu su partneriais, „UNO Parks” – tai investicija į gerą nuotaiką, asmeninį augimą ir nepamirštamus nuotykius.

Raktažodžiai:
Marijus Krasnickas Paskolos verslui UNO Parks
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right