UAB,,Dizaino matas“ plėtrai – Šeimos kredito unijos paskola už 3 proc. MPN

2017 05 02 Visos aktualijos 2017 05 02

UAB ,,Dizaino matas“ – interjero projektavimo ir rangos paslaugas teikianti įmonė, bendradarbiaujanti su verslo klientais visoje Lietuvoje. Vos pernai įsikūrusios bendrovės komanda – profesionalai, kuriantys biurų, restoranų, viešbučių interjerą.

Interjero projektavimas, anot „Dizaino matas“ vadovo Vidmanto Veikalo, ne tik spalvų, raštų ar faktūrų parinkimas. Tai tik maža didelio darbo dalis. Interjero kūrimas – nuoseklus procesas, kurį sudaro kliento lūkesčių išsiaiškinimas, techninis erdvių planavimas, vizualizacijų kūrimas, techninio projekto sudarymas.

Kompetencija ir patirtis padeda pritraukti naujų klientų

Nors įmonė skaičiuoja dar tik pirmus veiklos metus, V. Veikalo teigimu, naujų klientų padeda pritraukti įmonės komandos kompetencija ir ilgametė darbo interjero projektavimo srityje patirtis.

„Visiems klientams siekiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Turėdami kompetencijų ir patirties, galime efektyviai valdyti interjero projektavimo ir rangos projektus. Tai padeda sutaupyti nemažą dalį klientų laiko ir greičiau įgyvendinti projektus“, – sako V. Veikalas.

Anot jo, šiuo metu pagrindinis siekis – įsitvirtinti interjero projektavimo ir rangos rinkoje bei tapti gerai žinoma kokybiškų paslaugų tiekimo agentūra.

Šeimos kredito unijos paskola iš Verslumo skatinimo fondo

Verslo imtis nėra sudėtinga, tačiau jo pradžia yra sunki. Tai gali patvirtinti visi pradedantieji ir jau sunkumus įveikę verslininkai. Paklaustas apie verslo pradžią, „Dizaino matas“ vadovas pripažįsta, kad pradedančioms verslą jaunoms įmonėms gauti finansavimą gana sunku.

„Šeimos kredito unijos (ŠKU)  siūloma Invegos programa ,,Verslumo skatinimas 2014-2020” praktiškai buvo vienintelis mūsų išsigelbėjimas. Mano žiniomis, ŠKU kone vienintelė kredito unija Vilniuje, kuri teikia kreditus pagal šią Invegos programą”, – pasakoja V. Veikalas.

Įmonės vadovas džiaugiasi, kad ŠKU specialistai padėjo užpildyti visus reikiamus dokumentus ir jau po dviejų mėnesių buvo suteiktas kreditas apyvartinėms lėšoms finansuoti.

Šeimos kredito unijos administracijos vadovas Žygimantas Valys sako, kad unijos tikslas – kurti maksimalią pridėtinę vertę savo nariams, o Verslumo skatinimo programos pagalba tai įgyvendinama per itin pigių verslo paskolų teikimą.

„Pavyzdžiui, tarpusavio skolinimo, sutelktinio finansavimo ar sąskaitų finansavimo, vadinamojo Debifo platformose, smulkusis verslas gali tikėtis metinės palūkanų normos, siekiančios 18 procentų ir daugiau. Kartu su ,,Invega“ teikiame paskolas, kurių metinė palūkanų norma – vos 3 procentai. Tokiu būdu siekiame prisidėti prie smulkiojo verslo konkurencingumo ir sėkmės“, – komentuoja Ž. Valys.

Raktažodžiai:
Dizaino matas INVEGA Paskola verslo pradžiai Verslumo skatinimas Vidmantas Veikalas
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right