Tarptautinės sankcijos Rusijai ir Baltarusijai – į ką atkreipti dėmesį

2022 03 04 Visos aktualijos 2022 03 04

Informuojame, kad dėl Rusijos vykdomų karo veiksmų Ukrainos atžvilgiu, Europos Sąjunga, JAV ir kitos šalys nuolat įveda naujas sankcijas Rusijai ir Baltarusijai.

LKU grupės kredito unijos griežtai laikosi sankcijų režimų, todėl nevykdys ir nepriims mokėjimų, jei šie bus susiję (tiesiogiai, netiesiogiai ar per tarpininkus) su į sankcijų sąrašus įtrauktais subjektais, regionais, prekėmis/paslaugomis.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl minėtų ribojimų griežtinimo, mokėjimų vykdymas (įskaitant lėšų įskaitymą) gali užtrukti ilgiau negu įprastai, ypač jei mokėjimai yra susiję su Rusija, Baltarusija ar Ukraina. Ilgiau gali būti analizuojamos ir vietinės operacijos.

Tam, kad mokėjimų vykdymas būtų sklandus, prašome iš anksto planuoti mokėjimus, būti pasirengus, kredito unijos prašymu, pateikti mokėjimą pagrindžiančius dokumentus ir informaciją (įskaitant ir informaciją apie verslo partnerį). Atliekant mokėjimus, mokėjimų paskirtyje prašome pateikti išsamią ir tikslią informaciją. Pavyzdžiui, atliekant mokėjimus pagal sąskaitą-faktūrą nurodykite ne tik jos numerį, bet ir prekių galutinį gavėją ar kitą svarbią informaciją.

Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right