Šeimos kredito unijos narys Son Nguyen: „Darbas - visas mano gyvenimas“

2017 09 21 Visos aktualijos 2017 09 21

Prieš daugiau nei dešimtmetį su šeima iš Vietnamo į Lietuvą atvykęs Son Nguyen šiandien dirba barmenu viename Vilniaus naktinių klubų „Mohito Nights“. Son savo meistriškumą demonstruoja ne tik naktiniame klube, tačiau šiemet dalyvavo pirmą kartą Lietuvoje vykusiame prestižiniame barmenų čempionate „World Class“ ir pateko į geriausiųjų Lietuvos barmenų dešimtuką.

Karjeros pradžia

Būdamas studentu, Son ieškojo darbo ir atsidūrė bare. Būtent barmeno darbas jam pasirodė labai įdomus ir įtraukiantis, todėl pagal specialybę toliau darbo ir nebeieškojo. Nuo 2012 metų barmenu dirbantis Son Nguyen prisimena, kad pradžioje jam labiausiai patiko aptarnauti klientus atliekant triukus, žongliruojant baro įrankiais ar taurėmis, o miksologija (kokteilių maišymas – aut. past.) jam atrodė kiek miglota.

Son Nguyen nuotr.

Vėliau, pradėjęs stebėti prestižinio barmenų čempionato „World Class“ įrašus, Son panoro ir pats sudalyvauti čempionate, išmėginti savo jėgas bei atskleisti profesionalumą. Šiemet Lietuvoje vykusiame barmenų čempionate „World Class“ Son pateko į geriausių barmenų Lietuvoje TOP 10. Toks įvertinimas šiam jaunuoliui išties reikšmingas ir svarbus.

Darbas – mano gyvenimas

Vilniaus Gedimino technikos universitete Son yra baigęs marketingo vadybos bakalauro studijas. Šiemet Son įstojo į Vilniaus universitetą, kuriame mokysis rinkodaros ir integruotos komunikacijos bei sieks įgyti magistro laipsnį. „Šiuo metu vienintelis planas – sėkmingai pabaigti magistro studijas, o ateityje gal atidaryti savo barą“, – apie ateities planus pasakoja S. Nguyen.

Kalbėdamas apie barmeno darbą, Son pasakoja, kad pradžioje tai buvo tik papildomas darbas, vėliau tapęs hobiu, o šiandien darbas – yra vaikino gyvenimas. S. Nguyen priduria, kad geras barmenas visada turi skleisti gerą aurą. „Geras barmenas turi sukurti klientams malonią atmosferą aplink save. Kol žmogus nesijaus komfortiškai, net ir geriausiai suplaktas kokteilis nepadės“, – įsitikinęs Son.

Son Nguyen nuotr.

Šeimos kredito unijos narys

Šiais metais Son tapo Šeimos kredito unijos nariu ir naudojasi unijos teikiamomis finansinėmis paslaugomis. Galvodamas apie nuosavą barą ateityje, Son neatmeta galimybės pasinaudoti finansine priemone „Verslumo skatinimas 2014-2020“, skirta jaunam verslui kredituoti.

Šeimos kredito unijos vadovas Žygimantas Valys džiaugiasi, kad unijos nariais tampa tokie jauni ir ambicingi žmonės. „Tikimės, kad Šeimos kredito unijos teikiamos finansinės paslaugos patenkina mūsų narių turimus lūkesčius. Viliamės, kad savo nariams padedame ir toliau galėsime padėti įgyvendinti tikslus bei prisidėti prie verslumo skatinimo Lietuvoje“, – teigia Ž. Valys.

 

Raktažodžiai:
Barmenai INVEGA Mohito Nights Paskolos verslo pradžiai Son Nguyen Verslumo skatinimas World Class
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right