Kartu mes galime daugiau!

2021 12 20 Visos aktualijos 2021 12 20

Šventės mums asociuojasi ne tik su dovanomis, kokybišku laiku su mylimimaisiais ar ilgai lauktu poilsiu, mums tai gerumo ir atjautos laikas. Šiais metais nelikome abejingi Emilijaus istorijai, tad norime paraginti ir jus prisidėti prie berniuko stiprėjimo ir naujų dalykų mokymosi. Jūsų parama šiai šeimai labai svarbi. Ačiū organizacijai Rūpestinga širdelė, kuri prisideda prie vaikučių svajonių pildymo.

Labai vertiname organizacijos Raudonos nosys Gydytojai klounai atsidavimą ir nuoseklų darbą, todėl jau 2 metus skiriame organizacijai finansinę paramą, kuri bent dalimi prisidės prie to, kad džiaugsmo akimirkos įvyktų ten, kur jų labiausiai reikia. Tikimės, kad savo iniciatyva įkvėpsime ir kitus, todėl labai raginame ir jus palaikyti pasaulinį judėjimą „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai”.

Tikime jūsų gerumu ir linkime jums ypatingo laiko su šeima, jaukumo, šilumos ir ramybės. Lai artėjantys naujieji metai būna kūrybingi ir kupingi prasmingų darbų, naujų patirčių bei puikių veiklos rezultatų!

 

Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right