Šeimos kredito unija: šeimos verslas gali gauti paskolas su 3 proc. MPN

2017 05 05 Visos aktualijos 2017 05 05

Gegužės 26 d. Birštone Šeimos kredito unija griaus mitus ir pateiks faktus apie šeimos verslo finansavimo sunkumus. Anot unijos valdybos nario Taurimo Valio, pradėjusios veiklą įmonės gali gauti paskolas, kurių metinė palūkanų norma siekia vos 3 proc.

Vilniaus universiteto Verslo mokyklos konferencija „Versli šeima 2017“ – jau antrą kartą organizuojamas ir Šeimos kredito unijos remiamas renginys, skirtas esamiems ir būsimiems šeimos verslų kūrėjams ir dalyviams. Konferencija siekiama drąsinti šeimas imtis savo verslo, kurti erdvę produktyvioms diskusijoms ir suteikti pragmatiškų teisinių, mokestinių ir verslumo žinių.

Šeimos kredito unijos valdybos narys Taurimas Valys konferencijoje kalbės apie šeimos verslo finansavimo mitus ir verslumo skatinimą.

„Šeimos verslai dažnai susiduria su kapitalo trūkumu ar jo nepakankamumu. Žmonėms trūksta žinių apie verslo plėtrą ir jos finansavimą. Konferencijos dalyviai bus supažindinti su visomis finansavimo alternatyvomis, rinkos dalyvių siūlomais sprendimais. Be to, aptarsime klasikinius mitus ir stereotipus apie šeimos verslų finansavimo apribojimus”, – pasakoja T. Valys.

Partnerystė su smulkiuoju šeimos verslu – viena iš prioritetinių Šeimos kredito unijos veiklos sričių. Unija bendradarbiauja su VĮ „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), teikiant paskolas pagal Verslumo skatinimo programą. Šiuo metu teikiamos paskolos verslo apyvartinėms lėšoms, investicinės paskolos ilgalaikio turto įsigijimui, kuriami asmeniniai finansiniai sprendimai.

Taurimas Valys – Šeimos kredito unijos narys ir ilgametis verslo ir investicijų plėtros konsultantas, dirbęs su JAV, Europos Sąjungos, NVS, Kinijos ir Artimųjų Rytų investuotojais. Jis taip pat vadovauja Vilniaus universiteto Verslo mokyklos Mokymosi visą gyvenimą projektų grupės veiklai. Nuo 2012 m. dėsto Verslo mokykloje. T. Valys kaip kviestinis lektorius yra skaitęs paskaitas įvairiuose Lietuvos miestuose, Liuksmeburgo, Olandijos, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Švedijos universitetų verslo mokyklose.

 

Raktažodžiai:
INVEGA Paskolos verslui Verslumo skatinimas
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right