Šeimos kredito unija jungiasi prie iniciatyvos „Versli šeima“ įgyvendinimo

2019 05 22 Visos aktualijos 2019 05 22

Vilniaus universiteto (VU) Verslo mokykla jau ketvirtus metus įgyvendina iniciatyvą „Versli šeima“, vienijančią esamus ir būsimus šeimos verslų kūrėjus ir dalyvius. Nuo šios iniciatyvos pradžios joje dalyvauja ir Šeimos kredito unijos atstovai – šie metai ne išimtis. Šiemet suplanuoti net trys verslo pusryčiai su ekonomikos ir inovacijų ministru Virginijumi Sinkevičiumi Alytuje, Utenoje ir Šiauliuose.

Some women skip taking these placebo pills altogether. Verapamil: (Moderate) Diltiazem has been reported to increase the plasma level and hypotensive effects of nifedipine via CYP3A4 inhibition. Start with about a teaspoon (5 milliliters) every one to five minutes and increase as tolerated Kamagra 100mg sem receita. Docusate Sodium; Senna: (Moderate) Loop diuretics may increase the risk of hypokalemia especially in patients receiving prolonged therapy with laxatives.

„Šiais metais tęsiame tradiciją ir lankomės vis kituose miestuose, kad kuo daugiau šeimos verslų turėtų galimybę atvykti ir sužinoti daug aktualios informacijos, pabendrauti. Verslo mokykloje, kaip ir visame Vilniaus universitete, vadovaujamės požiūriu, kad tiesiog būtina nuolat mokytis, tobulėti ir ieškoti naujų formatų. Dėl šios priežasties ir mūsų iniciatyva „Versli šeima“ kiekvienais metais yra vis kitokia, kelianti naujus klausimus ir ieškanti atsakymų“, – teigia Vilniaus universiteto Verslo mokyklos vadovė ir šio renginio iniciatorė dr. Birutė Miškinienė.

„Ketvirtus metus dalyvaujame Vilniaus universiteto organizuojamoje iniciatyvoje, nes vienas prioritetinių Šeimos kredito unijos tikslų – pagalba naujai besikuriantiems verslams. Atsižvelgdami į klientų poreikius, suteikiame lengvatines paskolas naujam ir jaunam verslui. Paskolos teikiame pagal priemonę „Verslumo skatinimas 2014–2020“, kuri skirta fiziniams asmenims arba mažoms ir labai mažoms įmonėms pradėti verslą arba finansuoti iki vienerių metų veikiantį verslą. Tikimės, kad noras pradėti savo verslą daugelį renginyje dalyvavusių šeimų paskatins nugalėti baimę ir ryžtis siekti savo tikslų, vedančių nuosavo verslo link“, – sako Šeimos kredito unijos vadovas Žygimantas Valys.

Kokios verslo perspektyvos Lietuvoje ir kas laukia verslo ateityje? Į šiuos esminius klausimus atsakys šių metų verslo pusryčių svečias Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.

„Verslo pusryčiai“ – tik simbolinis šių susitikimų pavadinimas, tačiau renginio metu bus dalinamasi rekomendacijomis apie mažiau žinomas verslo finansavimo galimybes, dalyviai sužinos, ką tikrai privalo suprasti apie sankcijas versle ir diskutuos apie kartų skirtumus šeimos versle.

Verslo pusryčių metu vyks diskusija, tad dalyviai galės užduoti rūpimus klausimus ir gauti konsultacijas iš ekspertų. Visų renginių moderatorius Šeimos kredito unijos valdybos narys, VU Verslo mokyklos partnerystės doc. Taurimas Valys.

„Versli šeima 2019“ bus baigta šventine vakariene Vilniuje rugsėjo 27 d., per kurią bus nominuoti trys šeimos verslai. Vienas jų „Lietuvos ryto“ organizuojamuose „Verslo geno“ apdovanojimuose bus išrinktas „Mylimiausiu šeimos verslu“ – tai jau tradicija tapęs apdovanojimas, kurį steigia Vilniaus universiteto Verslo mokykla.

Jau šį penktadienį (gegužės 24 d.) Utenoje vyks antrasis „Versli šeima“ renginys, o gegužės 31 d. – Šiauliuose.

Raktažodžiai:
Paskola verslo pradžiai Paskolos verslui šeimos kredito unija Šeimos verslas versli šeima 2019
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right