Ruošiatės studijuoti? Išsiaiškinkite jums svarbius klausimus apie paskolas studijoms!

2016 04 29 Visos aktualijos 2016 04 29

Paskola studijoms – vienas pirmųjų finansinių įsipareigojimų jauno žmogaus gyvenime. Todėl labai svarbu, kad sprendimas skolintis būtų priimtas gerai apgalvojus, suvokiant, kad skolintus pinigus ateityje reikės grąžinti.

Lietuvos bankas, siekdamas, kad jauni žmonės turėtų pakankamai žinių apie paskolas studijoms, organizuoja diskusiją „Investavimas į mokslą. Ar atsipirks?“. Diskusijos metu atsakysime į tokius klausimus: kokia yra šiuo metu skolinimosi studijoms kaina Lietuvoje? kokius žingsnius turi žengti būsimas studentas, norėdamas gauti paskolą studijoms? kokie reikalavimai taikomi grąžinant paskolą už studijas? ar galima skolintis studijoms Lietuvoje, o studijuoti užsienyje?

Renginys organizuojamas vykdant Lietuvos banko finansinio švietimo iniciatyvą „Pinigų bitė“, kurios pagrindinis tikslas – ugdyti asmeninių finansų žinias ir racionalų elgesį su pinigais bei finansiniais produktais. Įgyvendindamas švietėjišką misiją, Lietuvos bankas organizuoja nemokamas paskaitas, diskusijas, elektronines pamokas ir kt. Be to, patarimų finansiniais klausimais, interaktyviųjų skaičiuoklių ir kitos medžiagos galima rasti interneto svetainėje www.pinigubite.lt, o naujienų – socialiniame tinkle „Facebook“.

Diskusijoje dalyvavaus Andželika Rusteikienė (Investuotojų forumas), Akvilė Burneikaitė (Lietuvos moksleivių sąjunga), Eglė Drungilaitė (Valstybinis studijų fondas) ir dr. Lukas Macijauskas (Investavimas.lt). Diskusiją moderuos Lietuvos banko vyresnioji specialistė finansiniam švietimui Vita Beržiūnaitė.

Kviečiame vyresniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir kitus besidominčius asmenis dalyvauti šioje diskusijoje! Diskusija vyks gegužės 4 d. 16 val. Vilniaus savivaldybės jaunimo informacijos centre (Konstitucijos pr. 3). Renginys bus tiesiogiai transliuojamas per www.pinigubite.lt.

Informaciją parengė Lietuvos banko vyresnioji specialistė finansiniam švietimui Vita Beržiūnaitė.

Raktažodžiai:
Paskola studijoms
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right