fbpx
x

Paieška

Tapti nariu

Naudokite kortelę „Mastercard“ lapkričio 14–30 d. ir tapkite aplinkosaugos herojumi!

2022 11 14 Visos aktualijos 2022 11 14

Kaskart jums išleidus 20 EUR paaukosime 3 centus Baltijos jūros apsaugai

Aukojate labdaros organizacijai nieko nedarydami – kaip tai įmanoma? Tai paprasta, nes viską už jus padarome mes. Tvarumas labai svarbus tiek mums, tiek „Mastercard“. Todėl stengiamės kiek galėdami padėti mus supančioms bendruomenėms ir aplinkai. Deja, į šią kampaniją negalime įtraukti kortelių „Maestro“, „Cirrus“, „Mastercard Business“ ir „Commercial“.

Mūsų ateitis neatsiejama nuo Baltijos jūros ateities. Ją supa devynios šalys, kuriose gyvena daugiau kaip 85 milijonai žmonių ir kurioms būdinga skirtinga politinė, socialinė ir ekonominė sąranga. Daugeliui šių žmonių sveika Baltijos jūra reikalinga maistui ir pajamoms, o kiti brangina ją kaip svarbią gamtos ir laisvalaikio erdvę.

Per pastaruosius 100 metų Baltijos jūros būklė dramatiškai pablogėjo. Žmonių vykdoma veikla, pvz., peržvejojimas, tarša, o pastaruoju metu ir sunkėjantys klimato kaitos padariniai, keičia ekologinę pusiausvyrą ir eikvoja atsinaujinančiuosius išteklius nepaisydama saugių biologinių ribų.

Būtent todėl kartu su „Mastercard“ remiame vietines organizacijas, kurios visą savo laiką skiria mūsų planetos gerovei ir dirba, kad apsaugotų Baltijos jūrą.

Kampanijos laikotarpiu 2022 m. lapkričio 14–30 dienomis skirsime Baltijos jūrai po tris centus nuo kiekvienos su „Mastercard“ išleistos 20 EUR sumos. Tai reiškia, kad šiuo laikotarpiu savo „Mastercard“ panaudojęs asmuo taps aplinkosaugos herojumi.

Kampanijos santrauka:
Kampanijoje dalyvauja „Mastercard“ kredito ir debeto kortelės, išduotos atrinktuose bankuose.

Kampanijos laikotarpis: 2022 m. lapkričio 14–30 d.

Kaskart sumokėjus kortele bent 20 eurų (arba atitinkamą sumą kita valiuta) į aukų fondą bus pervesti 3 centai.

Kampanijoje dalyvauja visos „Mastercard“ kortelės, išskyrus korteles „Maestro“, „Cirrus“, „Mastercard Business“ ir „Commercial“.

Daugiau informacijos rasite čia. 

Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.