Finansinius reikalus kviečiame tvarkyti nuotoliniu būdu

2020 12 14 Visos aktualijos 2020 12 14

Nors karantino metu Šeimos kredito unija dirba įprasta tvarka, tačiau palaikydami prevencines priemones ir saugodami savo darbuotojų bei narių sveikatą, primename apie galimybes tvarkyti finansinius reikalus nuotoliniu būdu.

Norintieji gauti kreditą, kviečiami nevykti į kredito uniją, o užpildyti paraišką kreditui gauti, kurią rasite kredito unijos interneto svetainėje. Atsakingas darbuotojas įvertins Jūsų finansines galimybes ir pateiks kredito pasiūlymą.

Norintieji atsidaryti terminuotojo arba taupomojo indėlio sąskaitą, metines palūkanas gali sužinoti kredito unijos interneto svetainėje arba www.lku.lt. Taip pat primename, kad indėlio sąskaitą galite atsidaryti per el. bankininkystės sistemą „i-Unija“ prisijungę prie savo paskyros.

Daugelis finansinių operacijų – el. bankininkystėje „i-Unija“

Daugumą kredito unijų teikiamų finansinių paslaugų galite pasiekti likdami namuose. Elektroninė bankininkystė „i-Unija“ – greitas ir saugus būdas atlikti šias finansines operacijas:

  • Atlikti mokėjimus internetu.
  • Atsiskaityti už komunalines ir kitas paslaugas.
  • Atsiskaityti už prekes ir paslaugas e. parduotuvėse.
  • Sudaryti terminuotojo arba taupomojo indėlio sutartį.
  • Peržiūrėti informaciją apie turimus kreditus: mokėjimo grafikus, palūkanas, kredito dengimo istoriją, pagrindines sąlygas.
  • Išsiųsti žinutę savo kredito unijai.
  • Įkelti ir savo kredito unijai pateikti nustatyto formato arba laisvos formos prašymus bei kitus dokumentus.

Galimybė tapti unijos nariu nuotoliniu būdu

Primename, jog Šeimos kredito unijos nariais galima tapti nuotoliniu būdu, neatvykus į kredito uniją. Kaip tapti kredito unijos nariu nuotoliniu būdu – skaitykite straipsnyje. Pageidaujantys tapti nariais nuotoliniu būdu, kviečiami su mumis susiekti el. paštu info@unija.lt arba telefonu 8-5 213 8063

Primename, kad visą svarbiausią informaciją apie kredito unijų paslaugas galite rasti kredito unijos interneto svetainėje.

Kviečiame būti atsakingais, laikytis karantino apribojimų ir tokiu būdu apsaugoti save bei savo artimuosius!

Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right