Kviečiame dalyvauti bendruomenių rėmimo programoje „Gera kurti kartu! 2014“

2015 04 07 Visos aktualijos 2015 04 07

Jau šiandien startavo bendruomenių rėmimo programa „Gera kurti kartu!”. Programa skirta bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų (NVO) inicijuotiems projektams ir veikloms finansuoti ar padėti įgyvendinti. Programos globėja – Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU), kuri vienija 63 kredito unijas.

„Mūsų valstybėje yra be galo daug organizacijų, kurios rūpinasi ir stengiasi spręsti įvairiausius visuomenės iššūkius ar glūdančias problemas. Su šia programa norime padėti Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms ir bendruomenėms vykdyti savo veiklą dar geriau. Kviečiame drauge su kredito unijomis gerinti aplinką, padėti socialiai atskirtiems asmenims, plėsti finansinį švietimą ir kurti naujas galimybes kartu“, – teigia programos “Gera kurti kartu” projekto vadovė Greta Šniaukštaitė.

Bendruomenei ar nevyriausybinei organizacijai, tereikia sugalvoti vertingą idėją, ateiti į savo miesto kredito uniją ir užpildyti paraišką projektui parengti. Paraišką būtina pateikti iki 2014 m. gruodžio 1 d. kredito unijai, kuri priklauso LCKU sistemai.

Projektų paraiškas gali teikti jaunimo, mokyklų ir aukštųjų mokyklų bendruomenės, savanorių bei kitos nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės.

Vieno projekto finansavimo vertė gali siekti 3 tūkst. Lt. Viena bendruomenė gali pateikti keletą projektų, kurių bendra suma neviršytų 3 tūkst. Lt. Paskirta suma projektui įgyvendinti gali būti ir mažesnė, nei numatyta pateiktoje paraiškoje. Tokiu atveju bendruomenė turi patvirtinti, kad galės įvykdyti projektą, esant mažesniam finansavimui, nei buvo nurodyta pateiktoje paraiškoje.

Bendruomenių rėmimo programos iniciatyva gimė prieš aštuonerius metus, per tą laiką išspręsta ir finansuota per keletą šimtų skirtingų organizacijų ir bendruomenių idėjų.

Raktažodžiai:
Gera augti kartu Paskolos verslui
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right