Ką reikėtų žinoti renkantis paskolą automobiliui?

2015 11 20 Visos aktualijos 2015 11 20

Rinkoje galima rasti galybę naudotų geros būklės automobilių už prieinamą kainą. Vis dėlto 2000 – 3000 Eur laisvų lėšų yra ne tokia ir maža suma, todėl kartais geriau automobilį įsigyti finansuojant jį paskola banke ar kredito unijoje.

Šie keli patarimai padės Jums įsigyti automobilį ir lengviau išsirinkti paskolos pasiūlymą.

  • Įvertinkite savo mėnesines pajamas ir paskaičiuokite, kokią dalį pajamų galite skirti paskolos mokėjimui

Paskolos automobiliui dažniausiai sudaromos anuiteto metodu, kuomet kiekvieną mėnesį Jūs mokate fiksuotą paskolos įmoką. Sudarę savo šeimos biudžetą, galite paskaičiuoti, kokia mėnesinė įmoka Jums būtų priimtina ir nesukeltų nepatogumų. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad paskolos mokėjimas nėra vienintelės išlaidos, susijusios su automobilio įsigijimu. Įvertinkite ir sąnaudas kurui, automobilio draudimui, automobilio išlaikymą ir nenumatytus remonto darbus.

  • Įvertinkite kelių kreditorių siūlomas paskolų sąlygas

Palyginkite kelių kreditorių siūlomų paskolų kainą. Tai padaryti Jums padės BVKKMN – bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Į BVKKMN įskaičiuojamos visos su kreditu susijusios išlaidos: palūkanos, komisiniai, sąskaitos administravimo ir kiti mokesčiai. Šis procentais išreikštas dydis rodo, kiek per metus tektų sumokėti už visas su kreditu susijusias išlaidas. Lygindami skirtingus pasiūlymus, įsitikinkite, jog nurodėte tokią pat sumą ir terminą. Kuo didesnė procentais išreikšta BVKKMN norma, tuo brangesnė kreditoriaus siūloma paskola.

  • Pasirinkite pradinį įnašą

Kuo didesnis Jūsų pradinis įnašas, tuo mažesni Jūsų įsipareigojimai, palūkanų norma ir bendra grąžintina paskolos suma. Įnešdami didesnį pradinį įnaša užsitikrinate, kad paskola Jums bus žymiai pigesnė.

  • Įvertinkite papildomus paskolos mokesčius

Išsiaiškinkite, kokius papildomus mokesčius kreditorius ruošiasi taikyti Jūsų paskolai. Tai yra sutarties sudarymo, administracinis mėnesinis paskolos mokestis, išankstinis paskolos grąžinimo mokestis. Siūlome rinktis kreditorių, kuris netaiko išankstinio paskolos grąžinimo mokesčio, tokiu atveju atsiskaityti už paskolą galėsite ir greičiau nei numatyta paskolos grafike sutaupydami nemažai lėšų.

  • Pasirinkite paskolos terminą

Dažniausiai paskolos automobiliui suteikiamos nuo 1 iki 5 metų laikotarpiui, tačiau galimas ir ilgesnis laikotarpis. Rekomenduojame rinktis paskolos terminą iki 5 metų, kadangi automobilio vertė po ilgo laikotarpio gali ženkliai skirtis nuo rinkos vertės.

 

PASKOLA AUTOMOBILIUI KREDITO UNIJOJE 

Šeimos kredito unija teikia paskolas automobiliui įsigyti iki 35 000 EUR. Paskolos palūkanos nuo 8,5 proc., terminas iki 5 metų. Plačiau apie paskolas automobiliui įsigyti skaitykite čia. Arba susisiekite su mūsų vadybininku ir išsiaiškinkite Jus dominančios paskolos sąlygas telefonu:

Vadybininkas Justas

+370 683 88227

justas@unija.lt

 

Vadybininkas Lukas

+370 609 75915

lukas@unija.lt

Raktažodžiai:
autolizingas lizingas paskola automobiliui paskolos automobiliui vartojimo paskola internetu vartojimo paskolos
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right