Informacija Vaiko indėlio turėtojams

2019 02 21 Visos aktualijos 2019 02 21

Gerbiami kredito unijos nariai – Vaiko indėlio turėtojai,

Atkreipiame dėmesį, kad 2019 m. vasario 20 d. kredito unijos valdybos nutarimu, vadovaujantis Vaiko indėlio sutarties 8.1. p., keičiama Vaiko indėlio palūkanų norma.

Nuo 2019 m. kovo 1 d. metinė Vaiko indėlio palūkanų norma didėja iki 2,1 procento.

Taip pat informuojame, kad nuo 2019 m. gegužės 1 d. yra keičiamos kai kurios Jūsų turimo Vaiko indėlio (toliau – Indėlis) sutarties sąlygos.

Keičiama nutraukimo anksčiau laiko sąlyga – palūkanos yra nemokamos už paskutinius 6 mėn.

Taip pat keisis ir Jūsų Indėlio pavadinimas, nuo 2019 m. gegužės 1 d. jis vadinsis „Vaiko taupomasis indėlis“.

Kaip ir anksčiau, ir toliau galėsite pasinaudoti dalinio lėšų išėmimo sąlyga – maksimaliai 90 % nuo indėlio sumos, ne daugiau nei 2 kartus per mėnesį.

Kaip ir anksčiau, galėsite Indėlį papildyti. Norime pranešti, kad po 2019 m. gegužės 1 d. Jums siūlome galimybę pasirinkti ir periodinio Indėlio papildymo sąlygą: papildyti Indėlio sąskaitą pageidaujamu periodiškumu (galimi pasirinkimo variantai – kas mėnesį, kas ketvirtį, kas pusmetį, kas metus). Periodiniam papildymui galite nustatyti galiojimo laiką, bet kada jį sustabdyti, o sustabdžius ir vėl nustatyti. Jeigu su Indėliu susietoje sąskaitoje nepakaks lėšų periodiniam papildymui, ši suma nuskaitoma nebus, tad prievolės taupyti nėra. Jeigu norite pasirinkti periodinį papildymą – susisiekite su mumis.

Jeigu nesutinkate su pasikeitusiomis Indėlio sutarties sąlygomis, turite teisę per 60 dienų nuo šio pranešimo gavimo datos nutraukti Indėlio sutartį, šiuo atveju Jums bus išmokėtos visos priskaičiuotos ir sukauptos palūkanos.

Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 5 2138063 arba elektroniniu paštu info@unija.lt.

Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right