Gyventojai vis drąsiau ryžtasi skolintis būsto remontui

2017 08 17 Visos aktualijos 2017 08 17

Turbūt kiekvienas norime gyventi gražiuose ir jaukiuose namuose. Pasiryžę atnaujinti savo būstą, neretai žmonės nustemba sužinoję remonto darbų sąmatą ir ne visada pakanka turimų asmeninių lėšų. Palankiomis sąlygomis suteikta paskola būsto remontui geromis gali padėti išspręsti šią problemą. Taigi, ką reikėtų žinoti apie būsto remontą, kad jis būtų atliktas sklandžiai?

Planuokite biudžetą

Statybų ir remonto darbų ekspertai pataria kuo detaliau susiplanuoti remonto darbų eigą, kad darbai vyktų greičiau bei nekiltų nesusipratimų. Gana dažnai žmonės nepagalvoja apie galimą remonto darbų pabrangimą, tačiau padidėjusi sąmata dėl nenumatytų darbų yra dažnas reiškinys. Iki 30 proc. išaugusi darbų kaina neturėtų stebinti, bet didesnis pabrangimas yra netinkamai suplanuotų darbų rezultatas. Statybos ir remontų darbų specialistai rekomenduoja kuo detaliau susiplanuoti numatomą remonto darbų biudžetą, kuriame būtų nurodyta, kokie darbai planuojami atlikti ir numatyti bent jau preliminarią jų kainą.

Nebijokite skolintis

Statybos remonto darbų planas – bene paprasčiausias būsto remonto planavimo elementas. Daug svarbesnis etapas – remontui skiriamos išlaidos. Daugeliui būsto remonto darbų biudžetas tampa galvos skausmu, kai nepakaks turimų asmeninių lėšų. Neretai atsitinka taip, kad žmonės atideda remonto darbus vėlesniam laikui. Tačiau paskola būsto remontui geromis sąlygomis padės išspręsti problemą bei greičiau džiaugtis atnaujintais namais.
Šeimos kredito unijos vadovas Žygimantas Valys pastebi tendenciją, kad pastaruoju metu vis daugiau skolinamasi namų remontui. „Per pastaruosius keletą mėnesių pastebėjome, kad itin padaugėjo klientų, besiskolinančių būsto atnaujinimui ar įsirengimui. Tendencingai matome, kad žmonės būsto remontui dažniau skolinasi nei ilgą laiką taupo“, – teigia Ž. Valys.
Kredito unijos vadovas Ž. Valys pataria skolintis, tačiau tai daryti atsakingai. Jis rekomenduoja pasidomėti, kiek kainuos remonto darbai, kokios paskolos dydžio reikėtų, kokiomis palūkanomis bus suteikta paskola. Taip pat derėtų prisiminti, kad paskolos grąžinimui skirtos lėšos turėtų sudaryti ne daugiau kaip 40 proc. gaunamų pajamų.

Sutaupykite būsto remontui

Nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens – statybininkams pats darbymetis. Būtent šiuo metu geri specialistai jau užimti, o dėl didelės paklausos ir vykdomų darbų kainos sezono metu gerokai pabrangsta.
Norėdami kokybiškai atliktų remonto darbų, o taip pat ir sutaupyti, būsto atnaujinimo darbus galite pradėti vykdyti ir šaltuoju metų laiku. Paprastai griežtų reikalavimų, kada daryti remontą nėra, tačiau kai kuriems darbams atlikti visgi palankesni šiltesni orai. Siekiant pasisamdyti gerų specialistų ir remonto darbus atlikti rinkos kainomis, gyventojams patariama apie remonto darbus pagalvoti gerokai anksčiau, o neįpusėjus darbų sezonui.

Raktažodžiai:
Paskola būsto remontui Paskola už sąžiningą kainą
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right