Finansiniai patarimai smulkiam verslui konferencijoje Versli Šeima 2018

2018 04 30 Visos aktualijos 2018 04 30

Apie tai, kaip sėkmingai plėtoti šeimos verslą, įveikti iškylančius iššūkius, kaip numatyti efektyvius krizių sprendimo būdus, bus diskutuojama konferencijoje „Versli šeima 2018“. Trečią kartą organizuojama konferencija yra skiriama kuriantiems bei auginantiems šeimos verslą, šiemet gegužės 17 d. sukvies į Kauno Žalgirio areną. Prie šios konferencijos organizavimo jau trečius metus iš eilės prisideda Šeimos kredito unija tiek suteikdama paramą, tiek dalindamasi finansinėmis žiniomis.

Šeimos kredito unijos vadovas Žygimantas Valys pasakoja, kad šiemet unija konferencijoje turės įsirengusi stendą, kuriame dirbs paskolų vadybininkai. Ž. Valys akcentuoja, kad visi, atvykusieji į konferenciją, turės galimybę pasikonsultuoti su Šeimos kredito unijos atstovais ne tik verslo finansavimo klausimais, bet ir gauti praktinių asmeninių finansinių patarimų.

Unijos vadovas pabrėžė, kad Šeimos kredito unija ypač aktyviai finansuoja smulkųjį ir vidutinį verslą bei bendradarbiauja su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), išduodant naujam verslui lengvatines paskolas pagal priemonę „Verslumo skatinimas 2014-2020“.

Verslo mokyklos direktorės dr. Birutės Miškinienės teigimu, pirmosios dvi konferencijos jau tapo tarsi savotišku pažinčių tinklu, padedančiu suburti šeimas ir leidžiančiu joms dalintis savo individualia patirtimi. B. Miškinienė pridūrė, kad šiemet su konferencijos dalyviais sieks diskutuoti šeimos verslams aktualiomis temomis, tačiau ypač daug dėmesio skirs antrosios verslo kartos temai, kuri, kaip paaiškėjo ankstesnių konferencijų metu, yra labai svarbi.

Taip pat konferencijoje bus gvildenami klausimai, kaip antrosios kartos atstovus įtraukti į šeimos verslą arba ką daryti, jei, pavyzdžiui, vaikai nenori perimti tėvų sukurto verslo. Organizatorė viliasi, kad visi dalyviai ras atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Šiais metais konferencija „Versli šeima 2018“ bus tarptautinė, nes savo patirtimi ir verslo istorijomis pasidalins svečiai iš JAV, Suomijos ir Ukrainos. Jie papasakos apie antreprenerystę šeimoje, apie šeimos verslo plėtrą globalioje aplinkoje ir kokie iššūkiai laukia perduodant šeimos verslą kitai kartai. Taip pat bus gilinamasi į Lietuvos šeimos verslams aktualius klausimus, o verslių mūsų šalies šeimų atstovai diskusijos metu kalbės apie kuriant ir plėtojant šeimos verslą santykiams kylančius iššūkius.

Konferencijos metu taip pat vyks konsultacijų ir šeimos verslų mugė, kurioje dalyviai turės galimybę pasikonsultuoti verslo klausimais, o norintys – pristatyti savo produktus ir paslaugas. Taip pat konferencijos metu vyks „Mylimiausio šeimos verslo“ apdovanojimai.

Raktažodžiai:
INVEGA Paskola naujam verslui Šeimos verslas Verslumo skatinimas
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right