„Chocolate Naive”: šokolado laboratorija – jau netrukus...

2016 07 24 Visos aktualijos 2016 07 24

„Chocolate Naive” – pasaulyje ne vienu prestižiniu apdovanojimu pagerbta šokolado manufaktūra, kurioje šokoladas gaminamas nuo jo ištakų – kakavos pupelės. „Vadinu save kūrėju” – užtikrintai ištaria „Chocolate Naive” įkūrėjas Domantas Užpalis ir pasakoja apie artimiausius planus bei prekės ženklo filosofiją.

„Mūsų šokoladas eksportuojamas į 35 pasaulio šalis, jo galima rasti Azijoje, JAV, visoje Europoje – stengiamės ir toliau plėsti šį tinklą bei stiprinti esamas rinkas. Per metus pagaminame apie 30 tonų premium klasės produkto. Tačiau vis dėlto, norime būti arčiau savo vartotojų ir leisti jiems susipažinti su šokolado gaminimo subtilybėmis bei procesais, pakviesti juos į naujų skonių degustacijas”, – apie naujausius planus pasakoja D. Užpalis.

„Chocolate Naive” nuotr.

„Chocolate Naive” nuotr.

Domantas pasakoja, kad galvoje nestinga idėjų ir planų. „Stengiamės vartotojus pradžiuginti naujais skoniais. Dabar yra bent du, kuriuos pristatysime prieš Kalėdas. Visuomet esame tie, kurie galvoja apie naujienas, pateikia naujų gaminių. Pas mus yra vienas pastovus dalykas – mes nuolat keičiamės. Šie metai vėl bus panašūs – pateiksime stiprių ir drastiškų naujienų. Kitaip aš nemoku.”

Apie vieno mūsų nario – „Chocolate Naive” sėkmės istoriją, naujienas bei šokolado laboratorijos atidarymą – jau visai netrukus.

„Chocolate Naive” nuotr.

„Chocolate Naive” nuotr.

Raktažodžiai:
Chocolate Naive Domantas Užpalis Paskolos verslui
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right