Batutų nuomos verslą įkūrusi Aušra Danytė: „Norėjosi kurti džiaugsmą, susijusį su šeima“

2017 11 23 Visos aktualijos 2017 11 23

Nuosavam verslui sukurti nereikia išskirtinės idėjos ar produkto, svarbiausia ryžtas ir begalinis noras atrasti mėgstamą veiklą. Neturėdama konkrečios idėjos ar iš anksto kruopščai apgalvoto verslo plano, Aušra Danytė vis svarstė, kuo galėtų užsiimti derindama vaiką ir verslą. Taip ir kilo mintis – nuomoti pripučiamus batutus.

Verslas netrukdo pagrindiniam darbui

Pripučiamų batutų nuoma nėra pagrindinė Aušros veikla. Apie vienerius metus ji dirba verslo procesų vadove įmonėje, gaminančia įrenginius bei programą sekimui, o bendrai šioje srityje dirbanti jau septynerius metus. Pasakodama apie savo darbą, Aušra juokauja, kad vienas iš pagrindinių variklių šioje srityje – kūryba.

„Gimus dukrytei, kilo mintis pradėti savo verslą. Galvojau, ką galėčiau veikti drauge su savo vaiku. Norėjosi kurti džiaugsmą, susijusį su vaikais. Taip ir kilo idėja nuomoti batutus. Verslas puikiai tinka mums su dukryte, nes galime nuvažiuoti į šventes, renginius, kuriuose nuomojame batutus“, – džiaugiasi Aušra.

Kadangi batutų nuomos veikla yra sezoninė, daugiau savaitgaliais, todėl Aušra tikina verslą galinti suderinti su savo nuolatiniu darbu. Dažniausiai batutai nuomojami vaikų gimtadieniams, vaikų šventėms, vestuvėms, taip pat ir įvairiose miesto šventėse. Daugiau apie batutų nuomą galite rasti Aušros Facebook paskyroje Jump & Slide

Įsteigti savo įmonę – geras pasirinkimas

Aušra Danytė verslą pradėjo prieš metus. Ji prisimena, kad pradžia buvo susijusi su verslo valdymo konsultacijomis, o vėliau gimė idėja – pradėti batutų nuomos verslą. Taigi UAB „Bonum arbitrium“ veikla susideda iš dviejų dalių – verslo valdymo konsultacijų ir batutų nuomos. Įmonės įkūrėja Aušra verslą vykdo viena, tačiau pagalvoja ir apie partnerius.

Išvertus iš lotynų kalbos, įmonės pavadinimas „Bonum arbitrium“ reiškia „Geras pasirinkimas“ . „Toks įmonės pavadinimas orientuotas į klientą, nes mums labai svarbu kokybiškai suteikta paslauga. Taip pat tai simbolizuoja ir mano, kaip įmonės įkūrėjos, gerą pasirinkimą“, – atvirauja Aušra.

Orientuojasi į kokybę

Jeigu ieškote priemonės, kuri tiesiogine to žodžio prasme priverstų jūsų vaikus šokinėti iš džiaugsmo, tuomet batutas bus puikus pasirinkimas. Aušros įkurtos įmonės UAB „Bonum arbitrium“ nuomojami batutai išskirtiniai savo dydžiu bei dizainu.

„Šiuo metu laukiame atvykstančio tikrai įspūdingo vieno animacinio filmuko „Šunyčiai patruliai“ herojų batuto, kurį išrinko mano dukrytė. Mūsų nuomojami batutai yra profesionalūs, kokybiški, pagaminti iš trijų sluoksnių medžiagos, o jų dydis išties įspūdingas. Vieno iš turimų batutų plotis 8 metrai, aukštis 6 metrai, o ilgis siekia 6,2 metrus. Batutai suteikia daug džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams“, – pasakoja Aušra.

Pataria nebijoti įgyvendinti svajonių

Norintiems pradėti arba plėtoti verslą, suteikiamos itin palankios sąlygos. Lengvatinės paskolos teikiamos pagal priemonę „Verslumo skatinimas 2014-2020“, kuri finansuojama iš Europos socialinio fondo. Ši priemonė sudaro fiziniams asmenims arba labai mažoms ir mažoms įmonėms palankias sąlygas gauti finansavimą pradėti ar vystyti iki 1 metų veikiantį verslą. Nusprendusi pradėti savo verslą, Aušra kreipėsi į Šeimos kredito uniją ir pasinaudojo verslumo skatinimo priemone.

„Apie Šeimos kredito uniją sužinojau per bendrus pažįstamus žmones ir būtent ši finansų įstaiga padėjo pasinaudoti teikiama finansine pagalba. Šeimos kredito unijoje dirba kompetentingi ir profesionalūs darbuotojai, kurie viso projekto metu padėjo bei konsultavo visais rūpimais klausimais“, – džiugesio neslepia Šeimos kredito unijos narė Aušra.

Paklausta, ko palinkėtų žmonėms, galvojantiems apie savo verslą, bet turintiems baimių ir mažai ryžto, Aušra nedvejodama pataria nebijoti įgyvendinti savo svajonių. Taip pat priduria, kad verslumo skatinimo programa tikrai puiki pagalba pradedantiesiems.

Ambicingi ateities planai

Nuomoti batutus Aušra pradėjo tik šią vasarą, tačiau paklausa buvo iki pat vėlyvo rudens. Šiuo metu įmonė nuomoja du batutus, tačiau ateityje planuoja plėstis.

„Per ateinančius penkerius metus planuoju išplėsti nuomojamų batutų skaičių iki dešimties, taip pat įgyvendinti savo planus verslo valdymo konsultacijų srityje“, – ateities planais dalijasi A. Danytė.

Raktažodžiai:
Aušra Danytė INVEGA Jump&Slide Paskola verslo pradžiai Verslumo skatinimas
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right