×
Ulonų g. 5, Vilnius 08240 (II laiptinė, 3 aukštas) Darbo laikas: I-V 9:00 – 17:00
×

Vartojimo paskola

R

Būsto remontui

R

Studijoms

R

Paskolų refinansavimas

R

Atostogoms

R

Kitiems vartojimo poreikiams

R

Pildyk paskola internetu!

Paskolos suma

iki 20 000 €

Palūkanos

nuo 8%

Išankstinio grąžinimo mokestis

NETAIKOMAS

Apie vartojimo paskolas

Šeimos kredito unija teikia vartojimo paskolas šeimos bei individualių asmenų buičiai gerinti, būstui remontuoti, buitinės technikos, automobilio įsigijimui, sveikatinimo ar gydymo išlaidoms, studijoms, kitų poreikių įgyvendinimui. Vartojimo paskola gali būti suteikiama nuo 1 000 EUR iki 20 000 EUR iki 5 metų laikotarpiui. Vartojimo paskolos skirtos didesnių investicijų reikalaujančių prekių ar paslaugų įsigijimui, asmenims, kurių sumanymams įgyvendinti svarbus greitas ir profesionalus finansavimo gavimas. Visi susiduriame su situacijomis, kai prireikia pasiskolinti, atsižvelgdami į tokius savo narių poreikius, nusprendėme teikti vartojimo paskolas ir padėti Jūsų idėjoms tapti realybe.

Pagrindinės vartojimo paskolų sąlygos

 • Paskolos suma nuo 1 000 EUR iki 20 000 EUR
 • Maksimalus paskolos terminas iki 5 metų
 • Paskolos palūkanų norma nuo 8 proc.
 • Paskoloms taikomas vienkartinis sutarties administravimo mokestis – 2 proc. paskolos sumos (bet ne mažiau kaip 120 EUR)

Vartojimo paskolų rūšys

Asmeninė vartojimo paskola

Skirta individualių poreikių tenkinimui. Paskola suteikiama vienam fiziniam asmeniui (nevedusiam/neištekėjusiai/išsiskyrusiems arba turintiems povedybinę sutartį)

 • Paskolos suma iki 5000 EUR
 • Terminas iki 5 metų
 • Palūkanos nuo 8 proc.
 • Nereikalaujamas paskolos užtikrinimas kito asmens laidavimu
Vartojimo paskola šeimai

Imant paskolą, dalyvauja abu sutuoktiniai. Paskolos paskirtis – šeimos vartojimo reikmėms tenkinti, būsto remontui, atostogoms, sveikatos išlaidoms, buities gerinimui.

 • Paskolos suma iki 12 000 EUR
 • Terminas iki 5 metų
 • Palūkanos nuo 8 proc.
 • Privalomas sutuoktinio laidavimas
Maksimali vartojimo paskola

Skirta didesnių investicijų reikalaujančių pirkinių įsigijimui. Maksimali paskola užtikrinama papildomu laidavimu.

 • Paskolos suma iki 20 000 EUR
 • Terminas iki 5 metų
 • Palūkanos nuo 8 proc.
 • Privalomas sutuoktinio ir kito fizinio asmens laidavimas arba kita papildoma užtikrinimo priemonė (pvz. kilnojamojo turto, vertybinių popierių įkeitimas ir pan.)
Vartojimo paskola lojaliems

Šis produktas yra skirtas lojaliems unijos nariams, sutinkantiems prisiimti papildomą finansinę riziką ir įnešti papildomą pajų – 20 % nuo suteikiamos paskolos sumos. Lojaliems unijoms nariams yra taikomos palankesnės paskolų teikimo sąlygos.

 • Paskolos suma iki 20 000 EUR
 • Terminas iki 5 metų
 • Palūkanos nuo 5 proc.
test

test

Kaip gauti vartojamąją paskolą?

Pildykite užklausą dėl paskolos gavimo internetu, registruokitės konsultacijai su paskolų vadybininku arba atvykite tiesiai į kredito uniją adresu Ulonų g. 5, Vilnius

Paskolų vadybininkui įvertinus Jūsų finansinę būklę ir kredito unijai priėmus teigiamą sprendimą dėl paskolos išdavimo, atvykite į kredito uniją pasirašyti paskolos sutarties.

Naudokitės gautu finansavimu ir nepamirškite, kad visuomet galite konsultuotis su savo Šeimos kredito unijos vadybininkais taupymo, skolinimosi ir kitais efektyvaus asmeninių finansų valdymo klausimais

Kyla neaiškumų? Drąsiai registruokitės konsultacijai Jums patogiu laiku.

Kodėl verta rinktis Šeimos kredito unijos vartojimo paskolą?

 • Užpildžius paraišką internetu, su Jumis bus susisiekta per 3 darbo valandas (jeigu paraiška pildoma ne darbo dieną, susisieksime per artimiausias darbo dienos valandas)
 • Sprendimas dėl paskolos išdavimo priimamas per 24 valandas
 • Paskolą galite grąžinti anksčiau termino be jokio papildomo mokesčio
 • Nereikalaujamas nekilnojamojo turto įkeitimas

Ką verta žinoti apie vartojimo paskolą

Kas yra vartojimo paskola?

Vartojimo paskola – dar vadinama vartojimo kreditu. Tai paskola, kuri yra suteikiama be turto įkeitimo ir be konkrečios jos panaudojimo paskirties, kurią reiktų nurodyti sutartyje. Būtent dėl šių savybių,  vartojimo paskolos kaina paprastai yra šiek tiek didesnė, nei būsto kredito ar automobilio lizingo. Dažniausiai vartojimo paskola yra suteikiama ne ilgesniam, kaip 5 metų laikotarpiui ir ne didesnei, kaip 20 000 EUR sumai. Paskola gali būti suteikiama asmenims, kurių visų paskolų įmokos neviršija 40 proc. per mėnesį oficialiai gaunamų pajamų. Tačiau galimybę gauti paskolą lemia ir daugiau veiksnių, o skirtingi kredito teikėjai vadovaujasi skirtingomis taisyklėmis, todėl pravartu, prieš imant paskolą, tiesiogiai pasikonsultuoti su kredito teikėjais ir įsivertinti savo mokumą.

Vartojimo paskolos palūkanos taip pat skiriasi nuo konkretaus paskolos teikėjo ir mokumo įvertinimo rezultatų.  Todėl paprasčiausias būdas sužinoti palūkanų dydžius yra paskolos paraiškos užpildymas. Po paraiškos užpildymo paskolų vadybininkai pateiks jums konkretų pasiūlymą, kuriame bus nurodyta, kokią paskolą galima būtų pasiūlyti ir kokios yra jos sąlygos.

Kokios yra papildomos sąlygos paskolai gauti?

Lietuvos banko reikalavimu, paskolą gauti galite, jeigu Jūsų mokamos visų paskolų įmokos per mėnesį neviršija 40 proc. jūsų oficialiai gaunamų pajamų. Paskolos sumos dydis priklauso nuo jūsų mokumo įvertinimo. Vertinant mokumą jums reikia pateikti asmens tapatybės duomenis ir pasirašyti sutikimą, leisti tvarkyti šiuos duomenis. Taip pat, norint gauti paskolą dabartinėje darbovietėje reikia būti išdirbus ne mažiau kaip 4 mėnesius. Svarbu, jog paskolos paraiškos pildymo dieną būtų pasibaigęs jūsų bandomasis laikotarpis dabartinėje darbovietėje.

Kokią sumą geriausia skolintis?

Visuomet rekomenduojama skolintis atsakingai ir įsivertinti, ar sugebėsite laiku mokėti mėnesines įmokas. Reikia pasirikti paskolą, atitinkančią jūsų pajamų ir išlaidų balansą, kad suma, kurią skolinatės, būtų protinga ir pagrįsta. Toks sprendimas dažniausiai tik palengvina gyvenimą ir leidžia judėti į priekį.

Vienas geriausių būdų patikrinti savo galimybes yra pabandyti kas mėnesį atsidėti dalį savo pajamų, geriausia tokią sumą, kuri būtų reikalinga vartojimo paskolos įmokoms. Taip galima įsivertinti, ar pasiimdami vartojimo paskolą neturėsite riboti kitų poreikių, laisvalaikio ir pramogų. Tai padės nuspręsti, ar gaunama nauda, pasiėmus paskolą, neatsveria kitų gyvenimo poreikių.

Norėdami įsivertinti paskolos ir jos grąžinimo sąlygas, pasinaudokite „Šeimos Kredito Unijos“ puslapyje esančia skaičiuokle, kuri padės nuspręsti, kokio dydžio paskolą galite imti ir per kiek laiko bei kokiomis sąlygomis reiks ją grąžinti.

Kas yra BVKKMN?

BVKKMN – tai bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma.

Bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos (BVKKMN) skaičiavimo pavyzdys

Pavyzdžiui, jeigu sudaroma 10 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 60 mėn. laikotarpiui, tai taikant 8,5 proc. metinę palūkanų normą, sutarties sudarymo mokestį 2 proc., bendra kredito gavėjo mokama suma būtų 12 510 EUR, mėnesio įmoka 208,50 EUR, BVKKMN – 9,66 proc.

Ką parodo bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN)?

BVKKMN – tai matematinis finansinių institucijų rodiklis, skirtas apskaičiuoti visą ilgalaikės paskolos kainą – palūkanas, sutarties sudarymo, įmokų mokėjimo, administracinius mokesčius. BVKKMN paskirtis yra palyginti realią paskolos kainą skirtingose finansinėse institucijose įtraukiant ir kitus mokesčius, ne tik paskolos palūkanas.

Vidutinis įvertinimas:  
 4 atsiliepimai
Parašė: Anonymous Vartojimo paskola

Ačiū!

Puslapis 1 iš 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»
 
Reikia pagalbos?
Jei turite klausimų ar kyla neaiškumų - kreipkitės. Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti.
Linas Puisys
Linas PuišysPaskolų vadybininkas+370 640 73475linas@unija.lt
Lukas Sarachanovas
Lukas SarachanovasPaskolų vadybininkas+370 609 75 915lukas@unija.lt
Justas Markevičius
Justas MarkevičiusPaskolų vadybininkas+370 640 763 64justas@unija.lt
Registracija konsultacijai
Jūsų duomenys:
Susitikimo data:
Susitikimo laikas:
Susitikimo tikslas:
Registracija konsultacijai