fbpx
x

Paieška

Tapti nariu

„MasterCard Standard“ kortelės Kelionių draudimas

Kelionėje – saugūs ir užtikrinti!

Apsaugokite save ir savo šeimos narius nuo netikėtų papildomų išlaidų, kurios aptemdytų Jūsų atostogas. Kortelės „MasterCard Standard“ turėtojas kelionėje gali jaustis saugiai ir užtikrintai, nes Kelionių draudimas galioja ne tik jam, bet ir kartu su juo keliaujantiems šeimos nariams!

  • „MarterCard Standard“ kortelės Kelionių draudimas galioja jos turėtojui ir kartu keliaujantiems šeimos nariams: vaikams, įvaikiams ir globotiniams iki 18 metų, sutuoktiniui, sugyventiniui arba asmeniui, bendrai gyvenančiam neįregistravus santuokos ir siejamam bendro ūkio ne mažiau kaip vienerius metus.
  • Medicininių išlaidų ir kelionės atšaukimo atvejais draudimo apsauga galioja, kai apdraustojo amžius yra iki 75 metų amžiaus imtinai.
  • Draudimo galiojimo teritorija – Europos, Azijos, Afrikos valstybės.
  • Draudimo bendrovė – ADB „Gjensidige“.

Jei Jus domina Kelionių draudimas, kreipkitės į savo kredito uniją – Kredito unijų kontaktai.

Papildoma informacija apie draudimą:

Kelionių draudimo taisyklės

Kelionių draudimo specialiųjų sąlygų aprašas

Draudimo produkto informacinis dokumentas

Draudžiamos rizikos Limito suma, Eur
Medicininių išlaidų draudimas* (Limitas galioja iki sutarties pabaigos visiems įvykiams ir visiems apdraustiesiems. Draudimo suma neatsistatanti) 100 000
Būtinoji odontologinė pagalba 200
Skubios medicininės pagalbos nėštumo ar gimdymo komplikacijos atveju (t.y. viena gydytojo konsultacija ir su tuo susijęs transportavimas iki ligoninės) 200
Limitas lydinčio asmens pragyvenimui viešbutyje Užsienyje (ne ilgiau kaip už 5 kalendorines dienas) už vieną parą 100
Apdraustojo repatriacija kai Apdraustojo mirtis įvyksta geografinėje Europoje 10 000
Apdraustojo repatriacija kai Apdraustojo mirtis įvyksta ne geografinėje Europoje 15 000
Limitas telefoniniams pokalbiams Užsienyje (vienos kelionės metu), jeigu Apdraustasis yra gydomas stacionarinėje sveikatos priežiūros įstaigoje 20
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (Limitas galioja iki sutarties pabaigos visiems įvykiams ir visiems apdraustiesiems. Draudimo suma neatsistatanti). 6000
Limitai Traumų ir Neįgalumo atvejais Nurodyti Taisyklių priede Nr. 1
Asmens civilinės atsakomybės draudimas (Limitas galioja iki sutarties pabaigos visiems įvykiams ir visiems apdraustiesiems. Draudimo suma neatsistatanti). 50 000 (išskaita 60 EUR)
*Medicininių išlaidų sublimitų draudimo sumos galioja kiekvienai kelionei ir yra atsistatančios, neviršijant bendros draudimo sumos.

Pastaba: esant stacionarinio gydymo poreikiui, nedelsiant (per 24 val.) turi būti pranešama medicinos asistavimo partneriui UAB „OPS LT“ tel. +370 5 203 4440 arba „Gjensidige“ skambučių centrui tel. 1626 (skambinant iš užsienio – +370 5 272 1626).

Kitais atvejais, apie įvykį galima pranešti grįžus iš kelionės, bet ne vėliau kaip per 30 dienų.

Apie įvykį pranešti galima šiais būdais:

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.