×
Ulonų g. 5, Vilnius 08240 (II laiptinė, 3 aukštas) Darbo laikas: I-V 9:00 – 17:00
×

Mūsų vertybės

Stabilumas

Šeimos kredito unija vykdo riziką ribojančius normatyvus ir neprisiima nepagrįstos ir/ar nepamatuotos rizikos. Šie veiklos principai iki minimumo sumažina unijos veiklos, taip pat ir jos narių riziką.

Profesionalumas

Šeimos kredito unijos komanda – profesionalai, galintys įsigilinti į kiekvieno nario individualią situaciją, suprasti poreikius ir pasiūlyti optimalų sprendimą. Mūsų kolektyvą sudaro profesionalūs ekonomistai, finansininkai, teisininkai, kurių konsultacijos mūsų nariams nieko nekainuoja.

Greitis

Mes žinome, jog laikas – brangus išteklis, todėl stengiamės finansines paslaugas savo nariams suteikti per kuo trumpesnį terminą.

Tikslas

Atidžiai išklausome kiekvieną savo narį, parenkame tinkamiausią sprendimą, leidžiantį trumpiausiu laikotarpiu pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Konfidencialumas

Tai, kas kalbėta Šeimos kredito unijoje – joje ir pasilieka.

Lankstumas

Žinome, jog ne visi unijos nariai su mumis gali susitikti darbo metu, taip pat ne visi gali atvykti į mūsų buveinę. Todėl noriai konsultuojame savo narius paskolų gavimo klausimais jiems patogiu laiku ir vietoje.

Kaina

Teikti finansines paslaugas konkurencingomis kainomis ir sąlygomis – vienas iš pagrindinių Šeimos kredito unijos uždavinių, užtikrinančių jos veiklos tęstinumą. Tačiau žinodami, jog kita kredito įstaiga gali suteikti reikiamas paslaugas geresnėmis sąlygomis – rekomenduosime nariui į ją kreiptis.

Skaidrumas

Šeimos kredito unijos pateikiami kreditavimo ir kitų sutarčių projektai yra aiškūs ir skaidrūs. Prieš sudarydami sutartį, kartu ją išanalizuosime bei dar kartą patikrinsime, ar sutarties sąlygos yra būtent tokios, kokių tikėtasi.

Be kaklaraiščio

Su savo nariais kalbame viena kalba, nepriklausomai nuo jų finansinio raštingumo. Darbe nevilkime kaklaraiščių – visi pokalbiai su mūsų nariais vyksta jaukioje ir draugiškoje aplinkoje. Pokalbio metu mūsų nariai nesijaučia tardomi, priešingai, jie jaučia, jog kalbasi su bičiuliu.

Draugiškumas

Suprantame, jog gyvenimas yra dinamiškas ir daugelio aplinkybių nuspėti ir prognozuoti yra neįmanoma. Todėl iškilus sunkumams, tikime, jog išeitį rasime drauge.

Registracija konsultacijai
Jūsų duomenys:
Susitikimo data:
Susitikimo laikas:
Susitikimo tikslas:
Registracija konsultacijai