UAB “Nord Profil” sėkmingo verslo kelias – nuo prekybos Lietuvoje iki nuosavos gamybos bei sparčios plėtros į užsienį

2016 10 06 Visos aktualijos 2016 10 06

UAB „Nord Profil” – vienas iš statybinių medžiagų prekybos lyderių Lietuvoje. Įmonė per trumpą laiką įsitvirtino Lietuvos rinkoje ir patenkina daugybės savo klientų poreikius bei siūlo itin didelį statybinių medžiagų asortimentą, o jos direktorius Egidijus Dilys sutiko atskleisti sėkmės paslaptį bei pasidalinti ateities planais.

Stipriosios įmonės savybės

Paklaustas apie įmonės stipriausias savybes įmonės direktorius neabejoja, kad viena aktualiausių klientams – įmonės distribucija. Jis teigia, kad UAB „Nord Profil” turi išskirtines, ne vieno garsaus gamintojo teises ir yra vieninteliai jų atstovai Lietuvoje, taip pat įmonė gali pasiūlyti optimalų produktų paketą bei tinkamą kainą pirkėjams. „Dirbame tiesiogiai su gamintojais, todėl nuolat galime pasiūlyti visus naujausius produktus iš pirmų rankų”, – teigia E. Dilys.

Jis taip pat teigia, kad darbuotojai, kurie dirba nuo įmonės įkūrimo, ir įmonės lankstumas yra nesudėtingas sėkmės receptas. Būtent tai leidžia suteikti išsamią konsultaciją bei prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių. „Mūsų įmonės specialistai, kurių šiuo metu yra apie 100, turi ilgametę darbo su statybinėmis medžiagomis patirtį, todėl klientai, atvykę pas mus, malonioje ir draugiškoje aplinkoje visuomet gaus visą reikiamą informaciją apie juos dominančias statybines medžiagas”, – atvirauja įmonės direktorius E. Dilys.

Svarbus kiekvienas segmentas

„Dirbame su visais segmentais: tiekiame statybines medžiagas parduotuvėms, statybininkams ir galutiniam pirkėjui. Esame pajėgūs aptarnauti visas tris grupes, o pavieniai asmenys sudaro didelę ir reikšmingą pirkėjų dalį. Lietuvoje namų ūkiai yra linkę patys pirkti statybines medžiagas ir atiduoti jas statybininkams. Tačiau jiems reikalinga išsami konsultacija, kadangi dažnai tai būna pirmieji su statybomis susiję pirkiniai”, – apie klientus pasakoja E. Dilys. Įmonės direktorius teigia, kad nors įmonė veikia tik Lietuvoje, pavieniai pardavimai vykdomi ir į Norvegiją, Švediją, Latviją, Rusiją, bet didžioji dalis produkcijos parduodama būtent mūsų šalyje.

uab-nord-profilUAB “Nord Profil” nuotr.

Ateities planai bei sėkmingas bendradarbiavimas su Šeimos kredito unija

Paklaustas apie ateities planus E. Dilys nedvejoja: kadangi šiuo metu įmonė yra tik prekybinė, pagrindinis tikslas – paleisti gamybines linijas ir pradėti gaminti kai kurias stogo dangas. Įmonės direktorius taip pat teigia, kad vietoje šešiolikos esamų, ateityje norėtų turėti 20 įmonės filialų visoje Lietuvoje. Jis tiki, kad ateityje galbūt vėl bendradarbiaus ir su Šeimos kredito unija: „Puiki įmonės komunikacija, lanksčios sąlygos ir atsižvelgimas į kiekvieno kliento poreikius mus skatina neužmiršti šio bendradarbiavimo ir rekomenduoti Šeimos kredito uniją kitiems.”

uab-nord-profil-2UAB “Nord Profil” nuotr.

Šeimos kredito unijos vadovas Žygimantas Valys teigia, kad iš UAB „Nord Profil” sulaukia ne tik gerų atsiliepimų, bet ir klientų: „Įmonė mus rekomenduoja savo klientams – statybinių medžiagų pirkėjams, nes paprastai Šeimos kredito unija suteikia paskolas palankesnėmis sąlygomis nei kiti vartojimo kredito davėjai bei finansų įstaigos. Fiziniams asmenims gerai žinoma, kad suteikiame paskolas ne tik verslininkams. Tiek fiziniams asmenims, tiek smulkiesiems verslininkams pasiūlome labai konkurencingus finansinius sprendimus, o kreditavimo pasiūlymai pateikiami per vieną – dvi darbo dienas”, – teigia Ž. Valys.

Šeimos kredito unijos vadovas Ž. Valys sako, jog UAB „Nord Profil” gali būti laikoma šiuolaikinės Lietuvos verslininkystės pavyzdžiu – plačiai diversifikuoti tiekimo ir pardavimo tinklai mažina priklausomybę nuo tiekėjų, pirkėjų ir ekonominių svyravimų, o nuolatinis tvarus įmonės augimas rodo didelę veiklos perspektyvą. Eksportas į vakarus gali būti laikomas vienu iš perspektyviausių Lietuvos įmonių verslo krypčių. Džiaugiamės galėję prisidėti prie šios įmonės sėkmės!

 

Raktažodžiai:
Egidijus Dilys Nord Profil Paskolos verslui
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right