„Linoksa” sėkmės paslaptis – stipri komanda

2017 03 27 Visos aktualijos 2017 03 27

UAB „Linoksa” specializuojasi nerūdijančio plieno ir aliuminio prekybos srityje. Tačiau tegul rimtai skambantis įmonės aprašymas nesuklaidina. Geros nuotaikos ir energijos nestokojantis įmonės direktorius Donatas Bepirštis sutiko pasidalinti sėkmės istorija bei papasakoti šiek tiek daugiau apie įmonės vykdomus procesus. Straipsnyje pateikiame pašnekovo mintis ir džiaugiamės dar vieno partnerio sėkmės istorija.

UAB „Linoksa” nuotr.

UAB „Linoksa” nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stipriosios savybės

Paklaustas apie stipriausias „Linoksa” savybes bei išskirtinumą tarp konkurentų, D. Bepirštis kalba užtikrintai: stipri komanda ir ilgametė patirtis leidžia įmonei kasdien tobulėti ir išlikti stipriai. Juk įmonėje dirba 47 darbuotojai, iš kurių net 22 prie „Linoksa” sėkmės prisideda dirbdami užsienyje! Didžiausia ir ilgiausiai veikianti nerūdijančio plieno bei aliuminio prekybos įmonė ypatinga išskirtiniu užsakymų bei pristatymų vykdymo greičiu. „Greitis – pagrindinis mūsų išskirtinumas priimant ir vidinius įmonės sprendimus. Visada sakome, kad svarbu darbus atlikti čia ir dabar, o ne neaiškiai apibrėžtoje ateityje”, – tikina įmonės vadovas D. Bepirštis.

Sėkmės paslaptis ir ateities planai

„Kadangi specializuojamės nerūdijančio plieno apdirbime ir gaminame gaminius, iš kurių net 80% sudaro būtent nerūdijantis plienas, klientai tikisi plataus asortimento, greito pristatymo bei kompetencijos iš „Linoksa“ kolektyvo”, – teigia įmonės vadovas. Atskleisdamas sėkmės paslaptį, D. Bepirštis dar kartą įvardija komandą, kuri lemia ir klientų lojalumą. „Jau 18 metų esame greičiausia ir profesionaliausia prekybinė įmonė nerūdijančio plieno srityje – stipri komanda yra mūsų sėkmės garantas”, – negailėdamas pagiriamųjų žodžių kolektyvui, teigia įmonės vadovas.

Paklaustas apie „Linoksa” ateities planus, D. Bepirštis nedaugžodžiauja ir patvirtina, kad ateityje įmonė siekia tapti didžiausia kompanija Šiaurės Europoje. Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje veiklą vykdanti įmonė ateityje taip pat planuoja plėstis į Skandinavijos šalis. „Sieksime veiklą pradėti Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje – tai pagrindinės šalys”, – teigia „Linoksa” vadovas.

UAB „Linoksa” nuotr.

UAB „Linoksa” nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bendradarbiavimas su Šeimos kredito unija

„Su Šeimos kredito unijos specialistais bendradarbiauti pradėjome būdami užtikrinti jų kompetencija” – sako D. Bepirštis. Patikinęs, kad bendravimas lūkesčius viršijo, įmonės vadovas teigia, kad Šeimos kredito uniją rekomenduoja visiems, kam prireikia finansinių paslaugų.

Šeimos kredito unijos vadovas Žygimantas Valys teigia, jog su „Linoksa” bendrauti buvo itin paprasta, kadangi patys įmonės vadovai gerai išmano kreditavimo produktų subtilybes. Paklaustas apie bendradarbiavimo pradžią Ž. Valys teigia, kad „Linoksa” nėra tipinis kredito unijų klientas, nes tai didelė tarptautinė įmonė, dėl kurios pešasi keli komerciniai bankai. „Tačiau Šeimos kredito unija, kuri visomis prasmėmis yra mažesnė už pačią Linoksą, rado būdą tapti jos finansiniu partneriu. Paslaptis – įgimtas kredito unijų gebėjimas geriau išgirsti ir suprasti narių poreikius bei greičiau prie jų prisitaikyti pasiūlant palankias paslaugų sąlygas”, – atviravo Šeimos kredito unijos vadovas. Savo srities specialistai greitai rado bendrą kalbą ir taip pradėjo sėkmingą bendradarbiavimą. Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šios įmonės sėkmės!

Raktažodžiai:
Aliuminis Donatas Bepirštis Linoksa Metalas Paskolos verslui
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right