Elev8 Cable Park - nuo tuščios pakrantės, įtraukiančio hobio iki vieno populiariausių vandenlenčių parkų Vilniaus regione

2016 07 14 Visos aktualijos 2016 07 14

Nio Vievio pavažiavus vos kelias minutes galima atsidurti neįtikėtino grožio vietoje – Šiemečio ežero pakrantėje. Kažkada buvęs tuščias, skaidraus vandens skalaujamas krantas dabar pasitinka minias lakytojų – pakrantėje atsidarė neįprastas vandenlenčių parkas „Elev8 Cable Park“.  

Vienas iš parko įkūrėjų Mantas Šveinauskas kartu su verslo bendraautoriais vandenlenčių parko idėja susižavėjo jau seniai – 2011-aisiais. Jis teigia, kad iš pradžių tai buvo smagus hobis, čiuožimą vandeniu su draugais jie praktikavę kaip mėgėjai. Tačiau supratę, kad tai gali tapti ne tik vieta, kurioje sportuoja su bendraminčiais, kokybiško laisvalaikio idėją pavertė verslu. 

„Elev8 Cable Park” nuotr.

„Elev8 Cable Park” nuotr.

Išskirtinis tikslas

Mantas teigia, kad pagrindinis tikslas buvo padaryti patrauklų parką visiems: tiek mokantiems plaukti, tiek stebėtojams nuo kranto, tiek šeimoms su vaikais. „Patys turime šeimas, taigi smagu, kad kartu galime praleisti daugiau laiko ir atvykę čia, į parką”, – sako Mantas. Jis atvirauja, kad siekis visiems užtikrinti smagų laisvalaikio praleidimo būdą pasiteisino. „Visada sulaukiame šeimų su vaikais, kurios gamtos apsuptyje, mūsų įrengtoje terasoje, gali pasimėgauti „Elev8 Cable Park” parke tvyrančia gera nuotaika, o galbūt ir čiuožti vandenlente. Nuolat stengiamės suteikti puikų aptarnavimą, kokybišką maistą ir aukščiausio lygio įrangą”, – tikina Mantas. Su kolegomis „Elev8 Cable Park” parko įkūrėjai stengiasi orientuotis ne tik į čiuožimą, bet ir į lankytojų užimtumą ant kranto.

„Elev8 Cable Park” nuotr.

„Elev8 Cable Park” nuotr.

Verslo pradžia

Žygimantas Valys, „Šeimos kredito unijos” vadovas tikina, kad patikėti Manto ir jo bendraminčių verslo idėjos sėkme nebuvo sunku: „Elev8 Cable Park” steigėjai iškart turėjo išbaigtą veiklos modelio koncepciją bei aiškią verslo strategiją. „Žinoma, ir kredito unijos kolektyvui teko skirti laiko bei įsigilinti į Lietuvoje sąlyginai naujo verslo ypatumus bei poreikius, tačiau dabartiniai rezultatai rodo, kad viskas nuo pat pradžių buvo teisingame kelyje”, – tikina kredito unijos vadovas.

„Elev8 Cable Park” nuotr.

„Elev8 Cable Park” nuotr.

Paklaustas, kodėl finansų partneriais pasirinko kredito uniją, „Elev8 Cable Park” vandenlenčių parko vienas iš įkūrėjų teigia, kad kredito unija buvo tokia finansų įstaiga, kuri galėjo daug greičiau ir efektyviau tvarkyti visus finansinius reikalus nei bankas. Jis džiaugėsi, kad su „Šeimos kredito unija” buvo labai paprasta bendradarbiauti ir tai, ko „Elev8 Cable Park” įkūrėjams reikėjo, „Šeimos kredito unija” įvykdė per trumpiausią laikotarpį.

Bendradarbiavimo sėkmė

„Bendrauti su Mantu, vienu iš „Elev8 Cable Park” steigimo iniciatorių ir idėjos bendraautorių, pradėjome, kai vandenlenčių parko verslas buvo idėjos stadijoje. Tačiau jau tuomet jautėsi jaunųjų verslininkų veržlumas ir siekis idėją paversti veikiančiu verslu.”, – apie benradarbiavimo pradžią pasakoja „Šeimos kredito unijos” vadovas Žygimantas Valys.

Paklaustas, kas prisidėjo prie nesudėtingo kompromisų radimo, jis teigia: „Šeimos kredito unijos tikslinis segmentas – Vilniaus ir Trakų gyventojai, jaunos šeimos ir šeimų verslai. „Elev8 Cable Park” tiksliai atitinka šį segmentą. Unijos misija – padėti jos nariams pasiekti užsibrėžtų tikslų. Labai džiaugiamės, jog prisidėjome prie „Elev8 Cable Park” ir džiaugiamės, kad „Šeimos kredito unijai” pavyko tapti dar vieno verslo draugu. Apibendrindamas sėkmingo bendradarbiavimo subtilybes, Žygimantas Valys sako, kad svarbiausias šiuo atveju buvo bendravimas „be kaklaraiščių”: „Siekdami bendrų tikslų įgyvendinimo, nuo pat pradžių privalome siekti draugiškos aplinkos kūrimo”.

 

Raktažodžiai:
Elev8 Mantas Šveinauskas Paskolos verslui Vandenlentės
Patiko thumb_up_alt Nepatiko thumb_down_alt

Susiję straipsniai

Susiję straipsniai keyboard_arrow_right

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right