×
Ulonų g. 5, Vilnius 08240 (II laiptinė, 3 aukštas) Darbo laikas: I-V 9:00 – 17:00
×
Aktualijos

Kviečiame susipažinti su trečiuoju „Kredo“ žurnalo numeriu, kuri kupinas įdomių istorijų ir pasikalbėjimų. Leidinys pasiekiamas tiek internete, tiek kredito unijų padaliniuose.

Jau beveik 100 metų visame pasaulyje liepos pirmąjį šeštadienį švenčiame ir žymime kooperaciją. Kas yra kooperacija? Kodėl kooperuodamiesi galime nueiti ilgesnį kelią? Šie klausimai bus gvildenami ir atskleidžiami drauge su mūsų „Kredo“ herojais: štai kredito unijų mama vadinama Regina Piečaitienė, lygindama šalies kredito unijas su „Desjardins“, teigė, kad per 20 metų pasiekėme panašų lygį kaip šimtmetį veiklos skaičiuojanti Kanados unijų grupė. Sigitas Bubnys, sukaupęs darbo patirtį įvairiuose pasaulio kampeliuose, mėgstamiausiu finansiniu kooperatyvų neabejodamas įvardija Lietuvą, ir tą pagrindžia.

Taigi, toks įvertinimas – be galo svarbus. Šio „Kredo“ puslapiuose rasite ir šiuolaikinės kooperacijos sampratą, susipažinsite su Lietuvos kredito unijų veiklos pradžia bei Kredito unijų įstatymo pokyčiais iš Lietuvos banko pusės. Taip pat pristatysime pirmąjį Kredito unijų vaikų finansinio švietimo projektą – moksleivių protų mūšius, kuriuos šalies moksleiviams vedė Robertas Petrauskas ir jo komandos nariai; LKU grupės inicijuotą originaliausių mamų svajonių išpildymą ir pokalbius su „Jauno verslo“ konkurso laimėtojais, o rubrikoje „Po darbų“ rasite sąrašą apkeliauti vertų, ranka pasiekiamų, vietų, kuriose, galbūt, dar neteko lankytis.

Įdomios, atradimų kupinos, saulėtos ir visokeriopai puikios vasaros su žurnalu „Kredo“!

 

Šaltinis: Lietuvos Centrinė kredito unija

Registracija konsultacijai
Jūsų duomenys:
Susitikimo data:
Susitikimo laikas:
Susitikimo tikslas:
Registracija konsultacijai